tím Signáloskúšačov (zdroj: Swan Mobile)

Počas leta mobilný operátor 4ka spustil projekt Signáloskúšači, ktorým na sociálnych sieťach komunikovali rastúce pokrytie a služby. Odborná porota súťaže Hermes – Komunikátor roka 2016 mu za projekt udelila Cenu za najinovatívnejšie využitie nových médií v roku 2016.

Prostredníctvom výzvy na svojej fan page na Facebooku operátor oslovil počas letných prázdnin svojich fanúšikov a našiel štyroch dobrovoľníkov, ktorí sa potom počas jedného týždňa stali hlavnými hviezdami fan page a precestovali Slovensko. Čítaj viac. 

Na FB a YouTube každý deň zverejnili video a výzvu v ktorom meste sa práve nachádzajú a diváci ktorí prišli na miesto stretnutia mohli vyhrať zaujímavé ceny. Spoločnosť Swan Mobile tak hravou a dostupnou formou mladým odkomunikovala rastúce pokrytie a služby svojho mobilného operátora 4ka.

„Tento projekt bol odvážny v tom, že celých sedem dní boli naši Signáloskúšači on-line. Dokonca sme im dali administrátorské prístupy k našim profilom na sociálnych sieťach a tak sami priebežne publikovali obsah zo svojich ciest na Instagrame, YouTube a Facebooku. Štáb, ktorý Signáloskúšačov sprevádzal v druhom vozidle, strihal záznamy zo dňa priamo počas presunov. Navyše každý večer sme avizovali súťaž v konkrétnom meste, kam sa tím musel dopraviť. Aj napriek menším komplikáciám počas nakrúcania, ako defekt na aute či pád konáru priamo na vozidlo štábu, celý tím Signáloskúšačov zvládol svoju úlohu na výbornú, čoho výsledkom boli zaujímavé a vtipné videá, ktoré len na Facebooku dosiahli viac ako 100-tisíc videní,“ povedal riaditeľ pre korporátnu komunikáciu hodlingu DanubiaTel, a.s., Roland Kyška.

Režisérkou celého projektu sa stala doktorandka fakulty masmédií PEVŠ Daša Krňanová a scenáristom i producentom projektu bol Tomáš Stupavský, hovorca spoločnosti Swan Mobile/4ka.

Projekt po úspečných prvých epizódach v týchto dňoch pokračuje novými epizódami, všetky úvodné diely projektu Signáloskúšači si môžete pozrieť tu:

1. diel: Z Nitry do Kováčovej

2. diel: Z Banskej Bystrice na Kurinec

3. diel: Z Betliara na Zemplínsku šíravu

4. diel: Z Humenného do Vysokých Tatier

5. diel: Zo Štrbského plesa do Žiliny

6. diel: Zo Žiliny do Trnavy

7. diel: Z Kučišdorfskej doliny do Bratislavy

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu