Už 2. februára odštartuje na Rádiu Expres sedem dní trvajúca hitparáda, počas ktorej odvysiela 2015 najväčších hitov všetkých čias na základe hlasovania poslucháčov. Žiadna pieseň sa vo vysielaní počas hitparády nezopakuje.

7-dňová hitparáda v Rádiu Expres

Poradie hitparády zostavujú poslucháči rádia na web stránke rádia 2015hitovexpres.sk. Každý deň sa spomedzi hlasujúcich žrebuje víťaz iPodu nano. Do záverečného žrebovania je súťažiaci zaradený toľkokrát, koľko hlasov odovzdal. Hlavná cena je iPad mini.

Počas špeciálneho týždňa ponúkne Rádio Expres poslucháčom možnosť vyhrať lístky na koncerty One Direction, Katy Perry a Robbieho Williamsa.

„Minulý rok sme sa stretli s veľmi pozitívnym ohlasom u poslucháčov. Takýto projekt bol veľkou výzvou, zvládli sme ju a získali veľa skúseností, takže tento rok bude naša unikátna hitparáda ešte atraktívnejšia a zábavnejšia,“ tvrdí hudobný dramaturg rádia Rasťo Bečaver.

Hitparáda potrvá až do nedele 8. februára. Minulý rok poslucháči hlasovaním rozhodli o víťazstve skladby Nothing Else Matters od skupiny Metallica.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu