Na telo s Andrejom Kiskom a Petrom Pellegrinim (foto: TV Markíza)

Politická diskusná relácia Na telo dosiahla v nedeľu, 8. decembra 2019, na obrazovkách televízie Markíza v oboch hlavných cieľových skupinách absolútne najlepšie výsledky sledovanosti od svojho obnovenia v septembri 2018.

V strategickej cieľovej skupine 12-54 zaznamenala debata moderátora Michala Kovačiča s exkluzívnymi hosťami, predsedom vlády Petrom Pellegrinim a predsedom strany Za ľudí Andrejom Kiskom, doposiaľ najvyšší rating 6,1 % aj trhový podiel 25,0 %.

Vôbec prvý televízny duel súčasného premiéra a exprezidenta pritiahol k obrazovkám taktiež rekordných 451-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Včerajšie Na telo bolo v oboch hlavných cieľových skupinách taktiež vôbec najsledovanejším vydaním politickej diskusnej relácie za celý rok 2019 v rámci ponuky všetkých televízií, s výnimkou dvoch marcových mimoriadnych prime-time debát, ktoré TV Markíza odvysielala pred obomi kolami prezidentských volieb.

Celkovo najsledovanejším nedeľným programom sa v oboch hlavných cieľových skupinách stala relácia Počasie.

V cieľovej skupine 12-54 zaznamenala vysoko nadpriemerný rating 11,4 % a trhový podiel 29,1 %, pričom zároveň išlo o divácky najúspešnejší spravodajský program celého týždňa.

Aktuálne informácie o počasí si na Markíze nenechalo ujsť až 653-tisíc divákov starších ako 12 rokov.

Druhá priečka v nedeľnom rebríčku sledovanosti patrila taktiež v oboch hlavných cieľových skupinách večernej spravodajskej relácii Televízne noviny, ktorá v cieľovej skupine 12-54 dosiahla rating 11,2 % a trhový podiel 29,1 %.

Súhrn najdôležitejších udalostí dňa si na Markíze vybralo 637-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.

Medzi nespravodajskými programami patrilo v cieľovej skupine 12-54 prvenstvo slovenskej premiére českej romantickej komédie LOVEnie, ktorá s ratingom 8,7 % a trhovým podielom 25,2 % porazila šou V siedmom nebi na obrazovkách konkurenčnej TV Joj.

Dáta sú uvedené v meraní LIVE + VOSDAL + HOSTIA. Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu