okrem volebných kampaní pre SDKÚ, či Andreja Kisku agentúra Komplot pracovala pre viacerých klientov (repre foto: www.komplot.sk)

„Krajniak má pravdu. Liberálne čokoľvek môže ísť akurát tak do prdele, keď ešte aj liberálny denník poskytne priestor na to, aby sa im tam vysral prepnutý bigotný fašista. Gratulujem,“ reagoval na sociálnej sieti na článok v denníku N Adam Znášik, spolumajiteľ reklamnej agentúry Komplot Advertising. „Podarilo sa, niekomu tam praskla bublina v mozgu,“ doplnil svoje vyjadrenie Znášik voči redakcii Denníka N. Verejnú kritiku vyvolal článok Milana Šimečku, resp. reakcia z pera Milana Krajniaka, poslanca strany Sme rodina a majiteľa portálu Konzervativnyvyber.sk.

Adam Znášik spoločne s Petrom Hajdinom vlastnia reklamnú agentúru Komplot, ktorá sa podieľala na predvolebnej kampani strany SDKÚ, alebo prezidentskej kampani Andreja Kisku.

„Žalovať ho neplánujem,“ odpovedal pre MediaWatch.Dog Milan Krajniak na otázku, či plánuje podať žalobu na ochranu osobnosti voči Znášikovi pre jeho výroky.

„Ako presvedčený liberál a demokrat považujem zverejnenie Krajniakovej reakcie za samozrejmosť. Je to poslanec parlamentu, teraz aspoň vieme, aké nebezpečné veci si myslí,“ reagoval na Znášikovu kritiku Matúš Kostolný, šéfredaktor denníka N.

Verejnú diskusiu vyvolal článok Milana Krajniaka, ktorý zverejnil denník N v piatok 18. novembra pod názvom Šimečka má pravdu. V Európe prebieha súboj civilizácií.

Milan Krajniak v ňom reagoval na komentár Milana Šimečku z denníka N, ktorý uverejnil denník 15. novembra pod názvom Podobne ako v Novembri, aj teraz sa hlási o slovo Zeitgeist, duch doby, lenže teraz hovorí jazykom nenávisti.

Vzápätí ako článok vyšiel zverejnil šéfredaktor časopisu .týždeň Štefan Hríb svoju reakciu pod názvom Prečo je liberálna demokracia Božia v ktorom priamo reagoval na článok Krajniaka.

„Milan Krajniak nie je fašista, ako to teraz všelikde čítam. Nie. Ale jeho text naozaj prezrádza spodné prúdy takzvaného národného kresťanstva, v ktorom je vlastná moc jeho ctiteľov viac ako sloboda ostatných,“ píše vo svojom článku Štefan Hríb.

Krajniak vzápätí chcel aby mu Hríb umožnil na to reagovať, no Hríb to odmietol.

„Požiadal som ho, aby uverejnil moju odpoveď na jeho text. Štefan mi napísal niekoľko riadkov o tom, prečo je moja odpoveď úbohá, vrátane viet “ Šírenie vulgarít akéhosi Tkačenka a ďalších v reakcii na reakciu je úbohé, Milan. Na tom sa nikdy nebudem podielať.” Neskôr mi ešte odporučil, že môžem napísať svoju odpoveď v diskusii pod článkom,“ napísal Milan Krajniak na svojom blogu. 

Svoju reakciu potom Krajniak zverejnil na svojom blogu pod názvom Reakcia na Hríba, ktorú Hríb odmietol v Týždni uverejniť.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu