foto: ADMA

Asociácia digitálnych marketingových agentúr sa chystá medzi seba prijať nových členov. Hlavným poslaním asociácie je neustále zvyšovať úroveň marketingu na Slovensku.

V súčasnosti je pod záštitou ADMA 19 top slovenských digitálnych agentúr. V roku 2018 členskú základňu rozšírili agentúry Promiseo a Socialists. Do svojich radov prijíma okrem digitálnych, performance a digitálnych mediálnych agentúr aj UX agentúry.

Vďaka svojim prostriedkom a kontaktom ADMA kontinuálne vzdeláva nielen vlastných členov a ich klientov, ale podporuje aj začínajúcich marketérov, študentov, rozširuje vedomosti v oblasti online marketingu širokej verejnosti a snaží sa neustále zlepšovať podmienky pre rozvoj digitálnej reklamy na Slovensku.

ADMA organizuje súťaž v digitálnom marketingu Digital PIE, angažuje sa na mnohých konferenciách a vzdelávacích eventoch. Venuje sa vlastnému úspešnému projektu ADMA digital marketing academy.

Okrem toho podporuje organizáciu prednášok na vysokých školách, pravidelne vytvára e-booky na témy v digitálnom marketingu, infografiky a iné vzdelávacie materiály.

Medzi aktuálne členské agentúry ADMA patria Basta digital, CORE4, DIGILINE, digitask, diorama, ecake, Elite Solutions, Hype, NetSuccess, paravan interactive, Performics, Promiseo, PS:Digital, RIESENIA.com, SCR interactive, Socialists, TRIAD Advertising, Visibility a ZARAGUZA.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu