Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA) prijala za nových členov agentúry NetSuccess a ecake. ADMA od svojho vzniku rozšírila počet členov už po štvrtý raz.

„ADMA je opäť silnejšia, už je nás 15! Online marketing patrí v rámci reklamného priemyslu medzi najdynamickejšie rastúcu oblasť, čoho dôkazom je aj množstvo novovzniknutých digitálnych agentúr. Veľmi sa tešíme, že sme spomedzi nich dokázali vybrať dvoch nových členov, ktorí potvrdili svoje kvality a pomôžu nám ďalej smerovať a rozvíjať digitálny trh,” povedal prezident ADMA Pavol Kubán.

Agentúru NetSuccess vlastní vydavateľstvo Petit Press a pôsobí na trhu od roku 2008. Zameriava sa najmä na merateľné výsledky a efektivitu vynaložených prostriedkov online reklám. Prevádzkuje napríklad vlastný reklamný systém INRES, ale i projekt www.konspiratori.sk.

„ADMA združuje iba tie najlepšie agentúry v odbore a preto sme radi, že sme sa zaradili do tejto spoločnosti. Tešíme sa, že spolu s ostatnými agentúrami môžeme prispieť k zlepšovaniu a pokroku vo fungovaní digitálneho marketingu, nevynímajúc neustále vzdelávanie, ktoré je v tomto odvetví viac ako žiadané a nutné. Sme plne stotožnení s myšlienkou, že v online marketingu je budúcnosť a preto ju budeme radi budovať aj spolu s ADMA a prinášať tak našim klientom to najlepšie a najmodernejšie, čo je dnes k dispozícii. Z prijatia do ADMA máme veľkú radosť a určite to pôjdeme čoskoro niekam zapiť ;-)“, radostne zhodnotil Ján Urbančík, riaditeľ NetSucces.

Ecake je digitálna agentúra, pôsobí na trhu od roku 2011 a zameriava sa na branding, SEO a sociálne siete.

„Prijatie do ADMA pre nás predstavuje nový míľnik v napredovaní agentúry, ktorý nám umožní ešte viac zvýšiť kvalitu našich služieb, ako aj smerom von viac prispievať k budovaniu silnej digitálnej ekonomiky na Slovensku. Veríme, že naše skúsenosti a tím ľudí zapálených pre online bude pozitívnym prínosom pre asociáciu. V kombinácii so silným partnerstvom s Google máme k dispozícii najkvalitnejší rámec pre rozvoj našich aktivít,“ povedal Executive director agentúry ecake Ladislav Ferenczi.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu