ADMA sa rozširuje o agentúry Elite Solutions, Pizza SEO a PS Digital
zdroj: ADMA

Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA) sa rozširuje už po tretí raz. Jej novými členmi sa stávajú Elite Solutions, Pizza SEO a PS: Digital.

“Digitálny trh rastie, čoho dôkazom je aj doteraz najvyšší počet prihlášok na nových členov. Veľmi sa tešíme tomu, že sme do svojich radov mohli opäť prijať to najlepšie čo medzi online agentúrami vyrástlo. Veríme, že aj vďaka novým členom dokážeme byť ešte silnejšou asociáciou a plnohodnotnejšie napĺňať našu víziu – rozvíjať a skvalitňovať digitálny trh”, uviedol Pavol Kubán, prezident ADMA.

Elite Solutions sú odborníci na netradičné technologické riešenia, ktoré zjednodušia predaj či službu. Sú tvoriví na poli mobilných aj facebookových aplikácií, webstránok a 3D vizualizácií, no v ich portfóliu nájdete aj komunikačnú stratégiu či sociálne médiá. Na trhu pôsobia od roku 2009.

„Tešíme sa, že spoločne s ďalšími agentúrami budeme určovať smerovanie digitálneho marketingu na našom trhu. V ADMA, ako orgáne zastrešujúcom digitálnu komunikáciu na Slovensku, vidíme veľký potenciál. Radi sa budeme zapájať hlavne v edukácii a rozvoji nových talentov, keďže tam bežná akademická príprava mladých ľudí zatiaľ zlyháva,“ skonštatoval Peter Šurín, Strategy planner Elite Solutions.

Pizza SEO je konzultačná agentúra, ktorá sa venuje komplexnej viditeľnosti pre malé i veľké firmy: SEO, marketing v sociálnych sieťach a výkonnostný marketing. Klientom ponúkajú aj webovú tvorbu. Od vzniku Pizza SEO v roku 2006 robia okrem mnohých veľkých domácich firiem aj pre medzinárodných klientov vo viacerých krajinách EÚ.

Ján Laurenčík, spolumajiteľ a senior konzultant Pizza SEO, po prijatí skonštatoval: „Členstvo v ADMA berieme ako príležitosť nadviazať bližšie kontakty s inými online marketingovými či digitálnymi agentúrami na slovenskom trhu. Veríme, že toto partnerstvo bude prínosné pre obe strany. Radi prispejeme našimi skúsenosťami na vzdelávacích podujatiach ADMA, ako sú napríklad Digitálne chuťovky.“

PS: Digital ako najmladšia slovenská digitálna agentúra vznikla v roku 2014. Napriek tomu má širokú klientskú základňu, ktorej poskytuje správu sociálnych sietí a pridávanie obsahu. Pozicionuje sa ako “digitálny sprievodca”, takže poskytuje najnovšie trendy v oblasti digitálneho marketingu a online inovácií.

„Sme veľmi radi, že sme sa do ADMA dostali. Je pre nás cťou, že sa naši priatelia a zároveň konkurenti z ďalších agentúr rozhodli prijať nás do svojich radov.  Veríme, že budeme prínosom pri vzdelávaní trhu a celkovom napredovaní asociácie,“ doplnil Peter Šebo, CDO PS: Digital.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu