Rádio už pri príležitosti osláv svojho desiateho výročia avizovalo návrat moderátorky Adriany Polákovej, ktorá v minulosti pôsobila ešte v rádiu Jemné Melódie. Nová relácia Sobotná pohoda má priniesť poslucháčom „inšpirácie na každý deň.“

„S blížiacim sa termínom vysielania začínam mať trochu trému a zdravý rešpekt :), ale verím, že v témach, ktoré prináša každodenný život – či už sú to deti a ich starosti, varenie, cestovanie a spoznávanie nových krajín, knihy, móda – nájdeme spoločnú reč, a že nám tie tri hodiny spolu ubehnú veľmi príjemne. Teším sa aj na rozhovory so zaujímavými ľuďmi a, samozrejme, aj s vami, našimi poslucháčmi. Verím, že sa budeme inšpirovať navzájom,“ povedala Adriana Poláková.

Adriana Poláková, zdoroj Rádio Jemné

Novú reláciu Sobotná pohoda si naladíte od 28. mája vždy v sobotu od 11-tej do 14-tej.

Adriana Poláková je známa moderátorka relácie Teleráno na Markíze, popularitu získala aj ako autorka kníh o varení, ale i svojou účasťou v reklamnej kampani Lidl Cukráreň.

Napísala knihy Nepečené!, Koláč mojej mamy, Napečené s láskou, Pečieme s teleránom.

„Adriana je obľúbená autorka kuchárskych kníh a neustále ohuruje nevyčerpateľnou fantáziou spájania sladkých chutí v jej receptoch,“ povedala o Adriane Marianna Suchan, brand manažérka webu Kucharky.sk.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu