Agentúra festivalu Pohoda spustila web výzvy na podporu plánu očkovania „Želáme Slovensku na zdravie“

„Želáme Slovensku na zdravie“ je výzva, ktorej cieľom je dosiahnutie čo najrýchlejšieho a najplynulejšieho priebehu očkovania, symbolicky ho podporiť a ponúknuť pomoc pri jeho realizácii.

„Spustili sme web výzvy Želáme Slovensku na zdravie. Nájdete na ňom ďalšie informácie o tejto iniciatíve, zoznam zapojených organizácií i formulár pre tých, ktorí sa chcú pridať. Súčasťou webu je aj virtuálny rad, v ktorom sa môžete aj vy symbolicky postaviť za očkovanie. Môžete sa tiež prihlásiť na odoberanie newslettera, v ktorom budeme informovať o pripravovaných aktivitách,“ uviedol Anton Repka, PR & Media Director festivalu Pohoda.

„Sme si vedomí, že niektoré činnosti musia realizovať odborníci spomedzi zdravotníkov a epidemiológov. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s logisticky často náročnými podujatiami však dokážeme pomôcť s prípravou a realizáciou procesov, ktoré očkovanie vyžaduje, ako je pomoc s logistikou, s ľudským a produkčným zabezpečením, s komunikáciou a propagáciou očkovania,“ ponúka pomoc vláde pri organizácii očkovania agentúra festivalu Pohoda.

Za výzvu, okrem agentúry Pohoda, sa postavili:

  • Združenie promotérov a festivalov na Slovensku ● Film Expanded ● GoOut Slovensko ● OZ Povala – Art Cafe Banská Štiavnica ● SUNNY Agency ● Festival Atmosféra ● Divino ● OZ Naše Zálesíčko ● Amedi ● Festival Fraj ● Event Service ● KC Modra ● Flaam Festival ● Slovenská letecká agentúra ● HendiKup.sk ● Asociácia Hudobných Klubov Slovenska AHKS ● ZŠ a MŠ Zubrohlava ● Festival Grape ● Pohoda festival ● Združenie prevádzkovateľov kín ● Únia filmových distributérov ● Asociácia nezávislých producentov ● BTL Komunikačná asociácia ● Zástupcovia ticketingových spoločností v SR ● Slovenská jazzová spoločnosť ● Slovenský ochranný zväz autorský ● Anténa – sieť pre nezávislú kultúru ● Hudobná Únia Slovenska ● Baterkáreň – prvé reuse centrum na Slovensku ● LEStival ● honest. ● ArtKino Metro ● PS:Events
  • PS: Táto výzva je otvorená aj pre ďalšie subjekty, nielen z kultúrnej sféry.
    V prípade záujmu nás kontaktujte na info@zelameslovenskunazdravie.sk

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu