Lucypug (záber z promo videa)

Letná česko-slovenská kampaň „Pridaj sa k nám“ fokusovaná na mileniálov sa dostala medzi najlepšie práce European Excellence Awards v regionálnej kategórii (ČR, SR, HUN, SLO).

Kampaň propagujúcu čokoládové tyčinky Milka Oreo, Nussini a Tender a ich špecifické vlastnosti oslovila mileniálov cez viaceré, pre nich typické kanály.

Známi českí a slovenskí youtuberi Lucypug, Kovy a Housebox vytvorili sériu videí s vzájomnými adrenalínovými výzvami, ktoré zaznamenali spolu viac ako 2,63 milióna videní a viac ako 155 000 likeov.

Výzvy pokračovali i v slovenskej časti kampane v spolupráci s Europou2, kde sa do kampane zapojil moderátor Šorty. Na mileniálskych portáloch Refresher.sk a Noizz.sk dominoval natívny lifestylový obsah.

Kampaň Pridaj sa k nám vznikla spoluprácou agentúr v skupine Konektor – okrem PR.Konektoru sa na nej podieľal aj Konektor Social a The Hive – a mediálnej agentúry Carat. Čítaj viac.

PR.Konektor je etablovanou komunikačnou agentúrou pôsobiacou na Slovensku od roku 2007. V úzkej spolupráci v rámci skupiny Konektor (Konektor Social, The Hive, BlueM) sa špecializuje na integrované kampane naprieč tradičnými (online/offline) médiami, sociálnymi sieťami i prostredníctvom influencerov.

PR.Konektor je členom APRSR a súčasťou svetovej siete PR agentúr Eurocom Worldwide.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu