Agentúra PR.Konektor vyhrala PR tender, ktorý vyhlásila spoločnosť HARIBO, líder na svetovom trhu želatínových a pelendrekových cukroviniek.

Tancujúci medvedík, vytvorený zakladateľom Hansom Riegelom seniorom, je dnes spoločne s presláveným Zlatým medvedíkom (Goldbär), kultovou figúrkou značky HARIBO.

PR.Konektor bude pre HARIBO zabezpečovať kompletný PR servis na Slovensku a v Českej republike.

HARIBO
zdroj foto: PR.Konektor

„Veríme, že PR.Konektor dodá našej komunikácii nový impulz a kreatívne nápady. Dôležité je, že budeme aj naďalej schopní koordinovať z jedného centra komunikačné aktivity pre Slovenskú i Českú republiku,“ povedal Rostislav Němec, konateľ spoločnosti HARIBO pre ČR a SR.

Spoločnosť HARIBO je svetovou jednotkou na trhu v segmentu želatínových a pelendrekových cukroviniek, denne vyrobí až 100 miliónov Zlatých medvedíkov. Svoje produkty vyrába v 15 továrenských závodoch po celej Európe a zamestnáva približne 7 tisíc zamestnancov po celom svete.

Od polovice tridsiatych rokov sú dodnes produkty HARIBO prezentované už tradičným sloganom: „HARIBO chutí malým, rovnako i dospelým“.

PR.Konektor sa postará o komplexnú PR podporu na českom a slovenskom trhu. „HARIBO je veľmi inšpiratívna značka so zaujímavým príbehom. V rámci navrhnutej stratégie budeme tento rok prostredníctvom kreatívnych tém a akcií cieliť na tradičné, aj on-line médiá. Cieľom aktivít bude podporiť hravosť a tvorivosť detí a vzájomne trávený čas detí a rodičov,“ povedal Filip Švaňa, managing director PR.Konektor SK.

Víťaz tendra agentúra PR.Konektor zastupuje tiež značky, ako Airbnb, BlaBlaCar, Billa, Figaro, Karička, Milka, BabyBel, Jacobs, NN Životnú poisťovňu a NN dôchodkové spoločnosti, e-shop Hej.sk a televízie spoločnosti AMC Networks – Sport1/Sport2/TV Paprika/Minimax/AMC.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu