Agentúra SK.PR.STRATEGIES, ktorá sa zameriava na strategické poradenstvo a CSR projekty, spustila od 1. marca 2015 spoluprácu s neziskovou organizáciou Úsmev ako dar. Cieľom tohto spojenia je zastrešiť komunikačné potreby organizácie.

Agentúra SK.PR.Strategies získala, ako nového klienta organizáciu Úsmev ako dar„Sme presvedčení, že SK.PR.STRATEGIES nám pomôže zlepšiť informovanosť verejnosti o našich projektoch, ktorými pomáhame deťom na Slovensku. Vážime si prácu profesionálov tímu agentúry a tešíme sa na spoluprácu. Osobne poznáme kvalitu práce Soni Lexmanovej, dlhé roky sme s ňou spolupracovali na viacerých veľkých projektoch a vždy sme boli s výsledkom veľmi spokojní. Veríme, že spolu ukážeme slovenskej verejnosti, že niekedy stačí veľmi málo k tomu, aby „každé dieťa malo svoju rodinu“, povedal  prof. MUDr. Jozef Mikloško, PhD., Predseda SP DDD Úsmev ako dar

Úsmev ako dar je renomovaná organizácia, ktorá je na trhu už 32 rokov. „Úsmev ako dar patrí medzi popredné slovenské neziskové organizácie. Sme radi, že sa môžeme spojiť so značkou, ktorá pomohla a stále pomáha mnohým slovenským deťom. Našimi aktivitami splníme aj to, čo sme si na začiatku predsavzdali, a teda byť PR agentúrou, ktorá sa o filantropiu nielen „zaujíma“, ale reálne sa v nej aj angažuje,“ hovorí Soňa Lexmanová, Client Service Director SK.PR.STRATEGIES.

Komunikáciu a servis  pre organizáciu Úsmev ako dar bude mať v agentúre primárne na starosti tím v zložení Soňa Lexmanová a Blažena Sedrovičová.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu