Ahaho.sk denne kontroluje, či sa náhodou nezmenil večerný TV program. Preto vám ako jediní garantujeme, že náš program je presný! Program, ktorý sa zmenil, je označený takýmto výkričníkom !

7 dôvodov, prečo je Ahaho.sk lepší TV program

1. TV programu Ahaho môžete veriť. Každému z nás lezú na nervy neustále programové zmeny.
Preto denne kontrolujeme náš TV program a uisťujeme sa, či televízie ohlásili nejaké zmeny. A okamžite ich zapracúvame. Ak sa niečo zmenilo oproti pôvodným plánom, program označujeme výkričníkom Preto ak aj máte radšej iný TV program, je dobré si ho na Ahaho.sk overiť :)

2. Ahaho vie, o čom je každý film či seriál. Každý seriál a film vysielaný večer na najväčších slovenských televíznych staniciach u nás musí mať popis. Veď ako sa inak rozhodnúť, čo pozerať?

3. V Ahaho hneď vidíte, čo hľadáte Zaujímajú vás len filmy alebo len dokumenty? V prvom prípade sledujte v programe len červenú, v druhom len hnedú farbu. Ľahko nájdete aj šport či programy pre deti bez toho, aby ste niečo museli nastavovať a filtrovať. Legendu k farbám nájdete pod programom.

4. Ahaho má dobré TV tipy. Všetko dobré označujeme hviezdičkou *. Kontrolujeme, čo odporúča časopis Týždeň a web Kinema.sk. Naše tipy majú aspoň 75-percentné hodnotenie podľa filmových fanúšikov na stránkach ako IMDB a ČSFD. K týmto tipom pridávame aj síce menej hodnotené, ale úspešné filmy.

5. S Ahaho vždy viete, kedy sa vysiela ďalšia časť V záložke “Vysielania” sa vždy dozviete, kedy sa Váš obľúbený program vysiela opäť, alebo kedy si môžete pozrieť ďalšie vysielanie filmu.

6. S Ahaho máte ľahký prístup k SMS notifikácii. Každý program si môžete uložiť do bezplatnej služby Google Calendar. V jeho nastaveniach si môžete nechať zasielať SMS notifikácie.* Na telefón vám tam príde bezplatná SMS o tom, že váš obľúbený program za o chvíľu začína.

7. Ahaho je praktické na tabletoch. Ahaho.sk sa prispôsobí zobrazeniu v tabletoch tak, aby bolo prehliadanie spoľahlivého TV programu pohodlné aj vtedy, ak vezmete zo stolíka tablet a naťukáte Ahaho.sk. Vyhľadávanie? Komentovanie? Prispôsobovanie? Alebo aplikácia? Už čoskoro :)

Vaše AHAHO!

Čítajte viac: http://ahaho.sme.sk

2 KOMENTÁRE

  1. Ani ahaho.sk nie je presný tv program a ani na stránke neuvádza zmeny, napr. dnes na STV 2 mal byť Alexander Nevský podľa všetkých dostupných programov ( a aj ahaho ) a presa je tam futbal. Tak ako to, že na internete na stránke ahaho.sk je tiež napísaný film, miesto futbalu? Veď o tom, že bude futbal, sa nerozhodlo za desať minút pred začiatkom zápasu. Kde sa teda dozvieme o zmenách v programoch?

    • Váš podnet sme zaslali do vydavateľstva Petit Press Monike Kluskovej, riaditeľke marketingu a veríme, že bude reagovať. Ďakujeme.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu