Juraj Šoko Tabaček, Čo ja viem, RTVS, foto Eibner Production

Počas uplynulého víkendu sa vysokej sledovanosti tešili najmä piatkové a sobotné zábavné relácie Čo ja viem, Záhady tela, Pumpa či Neskoro večer. Diváci si nenechali ujsť ani zápasy slovenskej hokejovej extraligy a futbalový duel Slovana Bratislava so Spartakom Trnava v rámci Fortuna ligy.

V piatok večer sledovalo šou Čo ja viem 384 tisíc divákov pri trhovom podiele 16,9 % v cieľovej skupine 12+ a prostredníctvom mobilnej aplikácie si svoje vedomosti otestovalo viac ako 34 tisíc divákov pri televíznych obrazovkách, čo je rekord sezóny.

V sobotu u divákov bodovala spomínaná súťažno-zábavná šou Záhady tela, ktorú si nenechalo ujsť 390 tisíc divákov pri trhovom podiele 16,6 % v cieľovej skupine 12+.

Divákov k obrazovkám počas sobotného večera prilákal aj satirický seriál Pumpa (304 tisíc, 14,1 %), talkšou Petra Marcina Neskoro večer (294 tisíc, 16,5 %) a talkšou Boris & Brambor Špeciál (125 tisíc, 10,8 %).

Dvojka lákala divákov opäť na športové prenosy. V piatok sledovalo duel HK Dukla Ingema Michalovce a HK Dukla Trenčín v rámci hokejovej extraligy 192 tisíc divákov pri trhovom podiele 8,6 % v cieľovej skupine 12+.

V sobotu si zápas Slovana Bratislava s HKM Zvolen pozrelo 176 tisíc divákov pri trhovom podiele 8,6 % a nedeľnú odvetu si nenechalo ujsť 176 tisíc divákov pri trhovom podiele 8,0 % v cieľovej skupine 12+.

V sobotu popoludní zaujal divákov aj futbalový zápas Slovana Bratislava so Spartakom Trnava, ktorý sledovalo 122 tisíc divákov pri trhovom podiele 8,2 % v cieľovej skupine 12+.

V nedeľu zaujala divákov aj diskusná relácia O 5 minút 12 na Jednotke, ktorú si nenechalo ujsť 435 tisíc divákov pri trhovom podiele 28,1 % v cieľovej skupine 12+ a relácia sa tak stala najsledovanejším programom v danom čase.

Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu