Best FM zlepšuje pokrytie hlavného ťahu D1. Rádio dnešným dňom spúšťa vysielač v Trenčíne.

Ako sme vás informovali už po zasadaní Rady pre vysielanie a retransmisiu v utorok 13.5., rádio Best FM  získalo nové rozhlasové frekvencie > pozri

Rádio vylepšuje možnosti príjmu na hlavnom diaľničnom ťahu D1. Aktuálne správy z domova, zo sveta či športu ako aj predpoveď počasia a dopravný servis si tak s lepším signálom môžu vychutnať aj poslucháči v Trenčíne.

„Vnímam to ako skvelý marketingový ťah na bránu od rádia!“, hovorí redaktor portálu masmediálne.info Michael Gold.

„Rádiu Best FM sa jednoznačne darí expandovanať na slovenskom rádiovom trhu. Popri neustálom rozširovaní programovej ponuky sa kontinuálne sústredíme na to, aby sme mohli ponúknuť vysielanie rádia Best FM čo najväčšiemu počtu obyvateľov Slovenska,“ hovorí manažér rádia Best FM Richard Dírer.

K zlepšeniu pokrytia na Slovensku dochádza spustením vysielania na frekvencii v Trenčíne (98,9). Frekvencia s výkonom 500 W zlepší signál rádia Best FM na hlavnom diaľničnom ťahu Slovenska. Rozšírenie pokrytia vysielania je súčasťou ďalšej fázy zmien Best FM. Prichádza na rad po spustení moderovaného Popoludnia ako aj rozvysielania frekvencie v Piešťanoch.

Ďalšou fázou zmien vo vysielaní rádia Best FM bude spustenie ďalších frekvencií, ktoré rádio získalo v jesennom a jarnom výberovom konaní na RVR. V príprave na spustenie sú frekvencie v Dolnom Hričove, Žarnovici, Trebišove, Nitre, Zvolene a Žiari nad Hronom.

Rádio Best FM je založené na koncepte kvalitnej hudby a aktuálneho spravodajstva. Vysiela v Bratislave, Trnave, Žiline, Banskej Bystrici, v Košiciach, Prešove, na Záhorí.

 

Zdroj: Best FM

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu