Ak sa študent zapojí do súťaže ADC Štempel a vyhrá, môže si sám vybrať jednu zo 16-tich agentúr, ktoré ho vďaka „štempľu“ na stáž garantovane zoberú. Študent na stáži potom získa skúsenosti s prácou na reálnych reklamných zadaniach.

Súťaž ADC Štempel spočíva vo vypracovaní konceptu kampane na zadanú tému. Zadanie bude zverejnené v 25. týždni, t.j. v týždni od 20. júna – už onedlho. Prihlásiť sa môžeš > tu

Aktualizované: Na brief, ktorým je napr. vypracovanie kampane na Spotify Premium musí uchádzač o získanie štempla nahrať svoj  vypracovaný koncept kampane najneskôr do 4. júla (do konca dňa).

Víťaz súťaže si môže vybrať stáž v jednej zo 16 reklamných agentúr, ako napr.: Triad Advertising, Zaraguza, Made by Vaculik, MUW Saatchi & Saatchi, Mullen Lowe GGK, Istropolitana Ogilvy, SCR, Elite Solitions, Core4, Effectivity powered by Publicis, Respect APP a ďalších.

Na stáži možno „pričuchnete“ k práci aj na takejto reklame:

Za projektom ADC Štempel je združenie tvorivých pracovníkov v reklame, ktoré funguje pod názvom ADC – Art directors club Slovakia.

“Art Directors Club založil v roku 1920 Louis Pedlar, aby vytvoril miesto na diskusiu a výmenu skúseností pre ľudí pracujúcich v kreatívnom biznise. Reklama by podľa neho mohla byť posudzovaná podľa rovnakých prísnych noriem ako výtvarné umenie. V roku 1996 pocítila skupina 12 kreatívcov potrebu vytvoriť na Slovensku platformu, kde by sa formovali relevantné názory na úroveň kreativity slovenskej reklamy a vzniklo ADC Slovakia, “ uvádza združenie ADC Slovakia na webovej stránke.

ADCE prostredníctvom svojej medzinárodnej siete 18 členských klubov zastupuje viac ako 4 tisíc profesionálov z odboru a na medzinárodnej úrovni tak prezentuje najlepšie práce z lokálneho prostredia.

ADCE sa zaviazala tiež napr. k vzdelávaniu a osobnému rozvoju mladých reklamných tvorcov a podporuje výmenu študentov v celej Európe.

Novým prezidentom združenia ADC Slovakia sa v roku 2015 stal Martin Woska z agentúry Triad Advertising. Čítaj viac.

Na stáži možno „pričuchnete“ k práci aj na takejto reklame:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu