V piatok 29. júna oslavovali v centre Bratislavy slovenskí blogeri, youtuberi a influenceri. Mali na to veľmi dobrý dôvod.

Ich celoročné úsilie hodnotilo 57 odborníkov, ktorí v roli porotcov v ankete BLOGER ROKA® 2018 ohodnotili 452 nominovaných blogov v desiatich kategóriách.

Počas uplynulých 2 týždňov bola každý deň vyhlásená iná súťažná kategória, vždy v inom čase a na inom mieste. Nechýbali emócie, prekvapenia, napätia a následnej radosti z výhry.

Tieto okamihy boli streamované na YouTube, alebo Instagrame a aj dnes si ich môže ktokoľvek pozrieť na YouTube kanáli #BLOGERROKA.

Vyhlasovateľom štvrtého ročníka súťaže BLOGER ROKA® 2018 bola agentúra Content agency. Kompletné výsledky súťaže sú zverejnené na stránke súťaže www.blogerroka.sk v časti Novinky.

Počas semifinále štvrtého ročníka ankety BLOGER ROKA bolo v rámci SMS hlasovania od verejnosti odovzdaných 19 092 hlasov, vďaka čomu mohol organizátor súťaže, Content agency, venovať nadácii Križovatka darčekový šek na 3 416 Eur. Peniažky pôjdu deťom, ktoré to najviac potrebujú.

(ts, red)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu