Ako vytvoriť úspešnú značku Majiteľ a zakladateľ daren&curtis Jakub Čech spúšťa sériu videoblogov
zdroj: daren&curtis

Majiteľ a zakladateľ  reklamnej agentúry daren&curtis, Jakub Čech, sprevádza diváka sériou 11 videí.

„Uvažovali ste niekedy nad tým, prečo sú niektoré značky úspešné a iné zase nie?  Všimli ste si, že niektoré obchody sú plné zákazníkov a iné poloprázdne?“  Presne týmito slovami sa Jakub Čech v teasingovom videu k sérií videoblogov o úspešnej značke prihovára divákom a vzbudzuje v nich záujem.

Úspešná značka je fenomén. Všetci premýšľajú nad tým, ako niečo vytvoriť, ale nie nad tým, aby to aj naozaj bolo úspešné. Ako vzbudiť emóciu pri pohľade na logo, či vytvoriť vzťah zákazníka k vašej značke? Aj toto sú témy, ktorým sa Jakub Čech bude venovať v sérií 11 videí „Úspešná značka“.

Okrem iného prezradí aj 5 základných pilierov úspešnej značky a jej 3 fázy budovania.

Videoblogy budú zdarma prístupné na stránke daren&curtis v sekcii „Inšpirácie“ a na Youtube. Prvé video bude zverejnené prednostne používateľom z newslettrovej databázy daren&curtis.

Agentúra daren&curtis pôsobí na Slovensku od roku 2004. S nadchnutím pre to, čo robia rástli a vyprofilovali sa na agentúru ponúkajúcu komplexné reklamné aj marketingové služby.

Od svojho vzniku dali jedinečnú tvár množstvu značiek a pomohli vybudovať zdravo fungujúce spoločnosti. Aktuálne poskytujú komplexný servis pre viac ako 25 slovenských a zahraničných klientov

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu