zdroj foto: RAS, koláž: MWD

Spravodajský portál Aktuality.sk patriaci pod vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia uvádza na trh svoju prvú mobilnú aplikáciu. Je k dispozícii pre platformu iOS a Android. Výberom prioritných tém v sekcii Moje Aktuality si užívatelia môžu vyskladať vlastný obsah.

Nová aplikácia je prehľadná a užívateľsky priateľská. Kontent vychádza z obsahu jednotlivých rubrík na webe Aktuality.sk ale i webov Šport.sk, Diva.sk, Živé.sk a Najmama.sk.

Aplikácia ponúka čitateľovi informácie ako domáce a zahraničné spravodajstvo, ekonomika, móda, zdravie, technológie, kultúra a šport. Nechýbajú informácie o počasí, horoskop, či televízny program.

„Po aplikáciách Čas.sk a Šport.sk prichádzame s aplikáciou Aktuality.sk, čím sa nám podarilo skompletizovať obsahové portfólio našich magazínových produktov. Hlavným cieľom je zvýšiť komfort pre čitateľov, ktorým chceme prinášať nielen dôveryhodný a zaujímavý obsah, ale aj kvalitné služby a produkty,“ povedal Milan Konečný, CDO chief digital officer.

„Pri vývoji sme kládli dôraz na užívateľskú stránku aplikácie. Má jednoduchú, intuitívnu logiku, ktorá čitateľom uľahčí používanie. Ďalším dôležitým bodom bolo spojenie aktuálnych spravodajských článkov, publicistiky a servisných podstránok (počasie, TV program a pod.) tak, aby sme čitateľovi ponúkli všetky dôležité informácie,“ doplnil šéfredaktor Aktuality.sk Peter Bárdy.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu