foto: Aktuality.sk

„Priatelia, už o 2 týždne (6. novembra 2019), vyjde prvá ročenka Aktuality.sk s názvom KAUZY 2019. Sme na ňu veľmi hrdí, pretože v nej budú všetky zásadné kauzy, z ktorých mnohé sme sami odhalili a okrem toho tam nájdete naozaj nové zistenia, rozhovory, infografiky… “ uviedol šéfredaktor spravodajského portálu Aktuality.sk, Peter Bárdy na sociálnej sieti.

„Kto je zodpovedný za to, že Slovensko sa aj 30 rokov po páde komunizmu delí na rovných a rovnejších? Ako je možné, že totalitné maniere a papalášstvo prežili dodnes? Prečo aj po Novembri 89 rozhodujú o lukratívnych štátnych zákazkách stranícka príslušnosť a ambiciózni politici bez chrbtovej kosti? Odpovede nájdete v historicky prvej ročenke spravodajského portálu Aktuality.sk, ktorá vychádza pri príležitosti jubilejného výročia novembrových udalostí,“ uviedlo o ročenke vydavateľstvo Ringier Axel Springer SK.

„Všetci podporovatelia Aktuality.sk, ktorí nás finančne podporujú cez službu Plus, dostanú ročenku zadarmo. Keď si kliknete na nasledujúci link, dozviete sa všetko podstatné. Aj vďaka vašej podpore môžeme robiť profesionálnu a nezávislú žurnalistiku. Je to naše ďakujem vám všetkým,“ doplnil Peter Bárdy.

Magazín Kauzy 2019 sa bude dať zakúpiť tiež vo vybraných predajniach Panta Rhei, Martinus a v sieti Mediaprint-Kapa, alebo v e-shope na Aktuality.sk. Kúpou ročenky podporíte nezávislú žurnalistiku.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu