Spravodajský server Aktuálne.sk povedie od piatka 16. januára 2015 Richard Erdöfy, ktorý na poste šéfredaktora vystrieda Jozefa Mateja. Richard Erdöfy pôsobí v on-line redakcii od leta 2008. Zástupcom šéfredaktora sa dnešným dňom stáva Ladislav Bariak ml., ktorý tomto poste strieda Jakuba Fila.

Richard Erdöfy väčšinu svojho novinárskeho života venoval agentúrnemu spravodajstvu. Bol pri zrode oboch slovenských tlačových agentúr. V rodiacej sa TASR zakladal medzinárodnú redakciu, pôsobil ako zahraničný spravodajca a neskôr bol desať rokov šéfredaktorom TASR.

V SITA bol prvým konateľom vznikajúcej agentúry a pôsobil aj v jej dozornej rade. Okrem spravodajstva si vyskúšal aj prácu v denníkoch (Práca, Plus 1 deň). Ako zástupca šéfredaktora stál pri pri prvých krokoch slovenskej edície časopisu Playboy.

Ladislav Bariak ml. pôsobil v rokoch 2005-2006 v televízii TA3 ako asistent šéfeditora vysielania. Od roku 2006 pracuje pre Aktuálne.sk ako jeden z kľúčových redaktorov.

Aktuálne.sk vzniklo v roku 2006 ako nezávislý online denník. Od svojho vzniku prináša čitateľom denne aktuálne informácie o dianí doma aj vo svete, nezávislé články, komentáre a VIP blogy významných osobností slovenského spoločenského a politického života, ako aj viacero servisných služieb, ako je počasie, tv program, kurzy cudzích mien a podobne, Je súčasťou portfólia spoločnosti Centrum Holdings.

Aktuálne.sk má nové vedenie redakcie

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu