zdoj foto: Media In

InHiro získava 100% podiel v spoločnosti Esther Ellis Group. Akvizícia sa uskutočnila na podnet investora Neulogy Ventures. InHiro posilní svoje riadiace a vývojové kapacity. Projekt InHiro začínal ako startup a funguje ako nástroj na jednoduché prijímanie ľudí cez sociálne siete. Spoločnosť Esther Ellis Group je známa vývojom programu na identifikáciu profilov na sociálnej sieti.

Zakladateľom projektu InHiro je Michal Truban z Websupportu, ktorý stál pri zrode slovenských start-upov ako Nicereply.com, Runform.com, Neseda.com, alebo i Inhiro.com.

„Nemohol som sa dočkať kedy to bude verejné. InHiro sa spojilo s francúzskou firmou Esther Ellis, zároveň naraisovalo ďalšie kolo, a je na najlepšej ceste stať sa veľkou európskou firmou. Kto by to bol povedal, keď sa to búchalo v útrobách WS-ka a pár krát sa všetci nato chceli vykašlať. Teším sa a uvidíme čo prinesie budúcnosť. Chcem sa poďakovať InHiro teamu za vytrvalosť a Neulogy Ventures za obrovskú pomoc,“ uviedol Michal Truban, zakladateľ InHiro.

„Budeme môcť do konca roka zaviesť zásadné zmeny s cieľom vytvoriť najlepšie riešenie na nábor nových zamestnancov v Európe, “ povedal novozvolený riaditeľ spoločnosti InHiro Clément Barber.

Nástroj InHiro vznikol pôvodne ako vnútorná potreba spoločnosti Websupport na lepšiu organizáciu ich náborového procesu. Ako náhle sa InHiro osvedčilo, povedali si, že takýto nástroj možno uvítajú aj iné spoločnosti a sprístupnili ho aj pre verejnosť. Je to aj jedna zo zásad lean vývoja – ísť s produktom čo najskôr von a overiť si ako funguje v reálnom svete, medzi skutočnými klientmi. Avšak s InHirom budú spokojní až vtedy, keď s ním budú spokojní aj ich klienti. Stále sa učia od používateľov a prispôsobujú produkt čo najviac ich požiadavkám – nie vlastným želaniam. Čítajte viac. 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu