Akvizícia Penta Investments kúpila ďalše médium - portál Reality.sk
autor fotokoláže: Marián Luha (zdroj foto: pixabay.com a repre foto Reality.sk)

Realitný  portál Reality.sk fungujúci od roku 2001 mení majoritného akcionára. Do spoločnosti vstupuje Penta Investments, prostredníctvom svojej spoločnosti News and Media Holding a.s., ktorá tak pokračuje v akvizíciách mediálnych titulov.

„Portál Reality.sk dopĺňa naše online portfólio v classifieds realitnom segmente a je zároveň výraznou a osvedčenou značkou,“ uviedol Peter Mertus, predseda predstavenstva z News and Media Holding a.s

„Zmenu majiteľa vnímame ako nový impulz a príležitosť rozšíriť poskytované služby a priniesť novú kvalitu pre našich klientov,“ doplnil Martin Lazík , CEO Reality.sk.

Portál Reality.sk prevádzkuje spoločnosť NARKS-INFOSERVIS a.s., v ktorej News and Media Holding  získal väčšinový podiel.

Priemerná mesačná návštevnosť portálu je okolo 180.000 reálnych užívateľov a spoločnosť je riadnym členom IAB Slovakia. Okrem prevádzkovania portálu Reality.sk vydáva odborný časopis RealitySK, participuje na projekte Cenová mapa nehnuteľnosti so spoločnosťou DATALAN, a.s. Zároveň uskutočňuje kvalitatívny prieskum trhu v podobe Indexu Realitného Zdravia.

Portál Reality.sk úzko spolupracuje s Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska (NARKS), s ktorou má historické väzby. Reality.sk chce v spolupráci s NARKS aj naďalej zlepšovať realitný trh v SR.

News and Media Holding a.s. zastrešuje najvýznamnejšie mediálne domy na Slovensku. Do jeho portfólia patria tituly vydavateľstiev TREND Holding, SPOLOČNOSTI 7 PLUS a Centrum Holdings. Významne spolupracuje aj s vydavateľstvom Petit Press. Svojim portfóliom v oblasti printu a online a počtom čitateľov je jednou z najvýznamnejších mediálnych skupín na Slovensku.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu