logo you.bo
zdroj: TV Prima

Spoločnosť FTV Prima Holding kúpila podiel a stala sa spoločníkom vo firme trendy media, ktorá prevádzkuje najväčší český video portál s užívateľskými videami you.bo. Jedná sa o najväčšiu akvizíciu skupiny Prima v posledných rokoch.

Najväčší český video portál s krátkymi užívateľskými videami you.bo  funguje od roku 2013, denne ho navštívi až 300 tisíc užívateľov a na facebooku má komunitu s viac ako 1,2 milióna fanúšikov.

Okrem webovej verzie je k dispozícii aj mobilná aplikácia pre operačný systém Android  a iOS , ktorá umožňuje videá nielen sledovať, ale aj jednoducho natáčať s využitím unikátnej funkcie pre sekvenčný strih.

„Vstupom Primy do tohto úspešného projektu chceme ešte viac posilniť našu pozíciu vo video obsahu. Spôsob konzumácie videí sa rýchlo mení a preto potrebujeme rozšíriť našu ponuku smerom ku krátkym videám, novým formátom a talentom,“ povedal Marek Singer, generálny riaditeľ skupiny Prima.

„You.bo ponúka všetkým ľuďom, ktorí majú dobré nápady a natáčajú videá, príležitosť byť videní a presláviť sa, čo v situácii, kedy každú sekundu na internete pribúdajú hodiny a hodiny videí, nie je práve jednoduché. V rámci you.bo budeme v spolupráci s Primou aktívne vyhľadávať nové talenty, budeme s nimi pracovať a pomáhať im v ich kariére, „ povedal Karel Tlusťák, konateľ spoločnosti trendy media.

Prvou vzájomnou spoluprácou je zábavná show Hrajeme s Alim na Primě COOL, v ktorej sa objavujú tzv. YouTuberi, teda osobnosti internetu.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu