zdroj: AMC/PR.Konektor, autor foto: Cliff Lipson/CBS ©2021 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved.

AMC s hrdosťou oznamuje, že sa stane hlavnou televíznou stanicou vysielajúcou 73. ceny Emmy už v pondelok 20. septembra na televíznej stanici AMC.

AMC prinesie divákom a fanúšikom exkluzívne a naživo najväčšiu televíznu noc. Vysielať bude aj hodinovú show z červeného koberca vedúcu k trojhodinovej ceremónii odovzdávania cien Emmy.

Je to po prvýkrát, čo AMC odvysiela Emmy naživo v oblastiach strednej Európy – na Slovensku, v Maďarsku, Českej republike, Rumunsku, Slovinsku, Srbsku, Bulharsku, Chorvátsku, Bosne a Hercegovine, severnom Macedónsku a Čiernej Hore.

Tohtoročný televízny prenos Emmy sa navracia k živej, osobnej ceremónii odovzdávania cien v Microsoft Theatre v Los Angeles, s obmedzeným počtom divákov z radov nominovaných a ich hostí. Show bude uvádzať Cedric The Entertainer, hviezda a vedúci producent komédie The Neighborhood (Susedstvo).

AMC oslávi Emmy 24-hodinovým programom kvalitných filmov. Nasledovať bude živý prenos odovzdávania cien Emmy, celý AMC program v pondelok 20. septembra sa ponesie v duchu návratu víťazných snímkov a hviezd.

Na Slovensku zažiari víťazka Sarah Michelle Gellar v „Suburban Girl“ (Dievča z predmestia), Bruce Willis si zahrá vo filme „Bandits“(Banditi).

Fanúšikovia Dwayna Johnsona sa môže tešiť na film „The Other Guys” (Fízli zo zálohy). O 22:00 AMC odvysiela hodinovú špeciálnu edíciu odovzdávania cien Emmy, ktorá fanúšikom ukáže hlavné udalosti 73. noci Emmy.

Program 73. odovzdávania cien Emmy Awards na televíznej stanici AMC:

Pondelok, 20. september
01:00 – 02:00 Red Carpet Show
02:00 – 05:00 73. ročník Emmy Awards NAŽIVO
22:00 – 23:00 Highlighty 73. ročníka Emmy Awards

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu