zdroj logo: AMI Communications

Agentúra AMI Communications zvíťazila vo výberovom konaní a pre Asociáciu poskytovateľov energetických služieb zastreší okrem strategických konzultácií a riadenia externej komunikácie aj niektoré špeciálne projekty APES-u.

„Tešíme sa na nové výzvy. Som presvedčený, že sa nám podarí nielen budovať reputáciu APES-u a jej členov, ale cielenou komunikáciou inšpirujeme aj slovenské inštitúcie, aby hľadali skryté rezervy v prevádzkových nákladoch a zvýšili tým svoju energetickú efektívnosť a konkurencieschopnosť,“ povedal Peter Chalmovský, riaditeľ agentúry AMI Communications Slovakia.

„Hľadali sme partnera, ktorý má dostatočné skúsenosti v oblasti komunikácie tak náročného odvetvia, akým energetická efektívnosť nepochybne je. Tím AMI Communications nás presvedčil nielen skúsenosťami a referenciami, ale najmä strategickým pohľadom na komunikáciu. Našim primárnym cieľom je zvýšiť povedomie o výhodách, ktoré ponúkajú garantované energetické služby tak pre privátny ako aj verejný sektor,“ povedal Marcel Lauko, predseda Správnej rady APES-u.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu