Andrea Čurná v PR agentúre pôsobí na pozícii senior accout manager. Predtým pôsobila ako marketingová manažérka v hudobnom vydavateľstve Forza Music/Opus, alebo na PR oddelení Slovenského futbalového zväzu.

„Kristínu (pozn. majiteľku agentúry) som si v novembri 2013 omylom pridala na Facebooku medzi priateľov, pretože som si ju pomýlila so spolužiačkou, ktorá mala rovnaké krstné meno a aj sa na seba podobajú. Naša vzájomná komunikácia sa obnovila v priebehu minulého roka. Teší ma, že vďaka takémuto omylu som mala možnosť Kristínu spoznať. Odtiaľ už bola relatívne krátka cesta k pracovnej ponuke a rozhodnutiu pracovať pre Kharismu,” povedala Andrea Čurná.

„Andrea nás zaujala svojím rozhľadom a rozmanitými profesnými vedomosťami. Je partnerom na odbornú diskusiu, s kreatívnym duchom a precíznym prístupom ku klientovi, teda reflektuje základné hodnoty a ciele agentúry. Veľmi si na nej vážim jej nadšenie pre PR, entuziazmus, s ktorým sa zhostila svojej pozície, ako i komplexnosť a proaktivitu,“ povedala Kristína Čambalová, majiteľka agentúry.

Andrea Curna
Andrea Čurná

Andrea Hecková-Čurná začínala profesijne pôsobiť v regionálnom rádiu v Trenčíne. V roku 2009 sa presťahovala do Bratislavy a nastúpila do hudobného vydavateľstva Forza Music/Opus na pozíciu kde pôsobila na pozícii marketingovej manažérky. Viac ako štyri roky pôsobila na PR oddelení Slovenského futbalového zväzu (SFZ).

Pred nástupom do Kharismy pôsobila v spoločnosti UAVONIC. Od 1. apríla 2016 pracuje v Kharisme, ako senior account manager. Je manželkou Juraja Čurného, aktuálne pôsobí ako hudobný expert v Chart Show TV Markíza a hovorca SFZ, predtým bol vo Forza Music/Opus, Rádiu Okay a hudobnom vydavateľstve Sony BMG Music.

Agentúra Kharisma vznikla v roku 2009, zaoberá sa službami a poradenstvom v oblasti Public Relations a Promotion. V jej portfóliu dominujú predovšetkým klienti podnikajúci v oblasti realitného biznisu, zastúpení najmä developerskými či investičnými spoločnosťami, ako Ballymore, CEBRE, 3nity, CA IMMO, AXA Real estate, ale spoločnosti Okay elektro a s.Oliver.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu