repro foto: Facebook

Po tom čo si v januári strana SNS a Danko pozastavili svoje profily na Facebooku, aktuálne došlo k obnoveniu straníckeho profilu SNS a Andrej Danko má vytvorený úplne nový profil, kde sa postupne pridávajú fanúšikovia. Pôvodný profil Andreja Danka na Facebooku, kde mal cez 9 tisíc fanúšikov obnovený nebol.

Predpokladá sa, že strana SNS si dočasne zrušila profily na sociálnej sieti preto, že Danko musel čeliť kritike v posledných dňoch za to, že ešte v septembri 2016 na slávnosti v Brezovej pod Bradlom ho minister obrany za SNS Peter Gajdoš povýšil až o osem hodností do pozície kapitána. Verejnosť sa to dozvedela v januári 2017 a Danka za to pomerne kriticky hodnotila a vyjadrila nespokojnosť aj na sociálnej sieti.

„Slušnosť diskusie žiaľ prekročila akúkoľvek hranicu, kde celá diskusia bola najmä o vulgarizmoch a fyzickom vyhrážaní sa,“ vyjadrila sa vtedy strana SNS k priebehu diskusie na Facebookovom profile.

Medzitým vznikli na Facebooku z recesie napríklad i takéto skupiny, ako Andrej Danko Prezidentom, ktorá má už viac fanúšikov ako pôvodná stránka fanúšikov Andreja Danka.

FB Andrej Danko Prezidentom prtsc 4.2.2017
repro foto: FB Andrej Danko Prezidentom

 

.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu