Asociácia digitálnych marketingových agentúr rozširuje svoju základňu o nových odborníkov
zdroj: ADMA

Čím viac hláv, tým viac rozumu. A ako synonymum pre digitálny marketing musia byť tá najrozumnejšia skupina hláv. Pridajte sa!

Asociácia digitálnych marketingových agentúr spája najlepších odborníkov z oblasti online marketingu na slovenskom trhu.

Spoločne pomáha trhu a riešia problémy, na ktoré agentúry narážajú. Podporuje členov a vzdeláva klientov, marketérov a študentov pre digitálny marketing, čím zlepšuje podmienky pre rozvoj internetovej reklamy.

ADMA miluje technológie a vzdelávanie. Preto spolupracuje na konferenciách Rulezz.sk, In Form Slovakia či sami vedú Digitálne chuťovky. Tiež prednášajú na vysokých školách a vydávajú hodnotný obsah webe a sociálnych sieťach.

Nerobia rozdiely – členské miesta otvárajú digitálnym full-service agentúram, PPC, SEO, mediálnym agentúram aj online PR agentúram.

Ich členovia sú agentúry Adbee digital, B2B Group, Core4, digita.sk, paravan interactive, RIEŠENIA.com, SCR Interactive, TRIAD Advertising, VISIBILITY a Zaraguza.

Čo ponúkajú
Ako člen asociácie budete mať možnosť podieľať sa na stratégii asociácie a formovať digitálny trh, vstupovať a podieľať sa na témach, ktoré asociácia komunikuje či vystupovať na partnerských konferenciách.

Výsadami členov sú aj voľné vstupy na rôzne podujatia asociácie, právo prezentovať svoje členstvo formou loga asociácie a možnosť využívať komunikačné kanály asociácie na vlastnú propagáciu.

Čo potrebujú
Vašu prihlášku do 8. 6. 2015, na adresu sekretar@adma.sk. Po prvom kole výberu uchádzačov pozvú vybraných účastníkov na valné zhromaždenie, kde vyberú víťazov. Novými členmi sa stanú už od 1. 7. 2015.

Ak ste doteraz rozmýšľali, ako sa stať ich členom a báli ste sa opýtať, je čas to zmeniť. Tešia sa na vaše prihlášky.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu