Asociácia digitálnych marketingových agentúr (ADMA) sa opäť rozširuje. Jej novými členmi sa stávajú B2B Group – online marketing agency & Adbee digital. Ide v poradí o druhé rozšírenie asociácie od jej založenia v roku 2011.

„Máme veľkú radosť z toho, že môžeme medzi členskými agentúrami privítať dvoch nových členov v podobe špecialistov na performance marketing a zároveň mladý a dravý kreatívny tím.

Je to pozitívny signál toho, že online marketing sa na Slovensku dynamicky rozvíja a ADMA môže garantovať ešte väčšiu profesionalitu slovenskému digitálnemu trhu,” uviedol Pavol Kubán tesne po prijatí B2B Group a Adbee digital.

Spoločnosť B2B Group má okrem Slovenska svoje pobočky aj v Českej republike a Rumunsku. Ako odborníci na výkonnostný marketing a vyhľadávače patria na slovenskom trhu medzi absolútnu špičku, ich vstup do ADMA je preto dôležitým krokom pre obe strany.

„Rešpektujeme ADMA ako asociáciu, ktorá združuje profesionálne agentúry so silným know-how. Spoločnosť B2B Group patrí medzi lídrov vo výkonnostnom marketingu a veríme, že môžeme priniesť veľa vlastných skúseností a podeliť sa o ne,” hovorí Daniel Zaiček, Sales & Marketing manager a ďalej dodáva: „Od členstva si sľubujeme taktiež vzdelávanie širokej verejnosti a výchovu novej generácie online marketérov, kde počítame so spoluprácou so školami a verejnými organizáciami.

Úlohu ADMA chápeme ako arbitra istej úrovne kvality a štandardov, ktoré by podľa nás mali dodržiavať všetky digitálne agentúry, ktoré združuje. Okrem toho prínos ADMA podľa nás zahŕňa aj vzdelávanie a spoluprácu nielen medzi agentúrami, ale aj smerom von, s verejnosťou.”

Adbee digital je najmladšou spomedzi všetkých členských agentúr ADMA, no to jej nič neuberá na veľkých a ambicióznych cieľoch. Táto agentúra pozostáva z naslovovzatých odborníkov v oblasti reklamy, marketingu, grafického dizajnu či webových technológií.

Svoje kvality potvrdila aj na Zlatom klinci 2014, kde získala za svoju prácu Facebook Grill pre klienta Rulezz.sk rovno dva Klince – striebro v Kreativite v PR a bronz v Interactive & Online.

Peter Galko, jeden zo spoluzakladateľov a zároveň kreatívny riaditeľ Adbee digital, po prijatí skonštatoval:

„O členstvo v ADMA sme sa uchádzali preto, že sa chceme neustále rozvíjať a robiť stále zaujímavejšie veci. Zároveň nás baví budovať veci a posúvať hranice – toho, čo vieme, čo sa dá a ako sa veci aktuálne robia. Od nášho členstva si sľubujeme najmä podieľanie sa na zlepšení podmienok pre špičkový online marketing a reklamu na Slovensku. Myšlienka ADMA je výborná a jej aktivity sú potrebné a z dlhodobého hľadiska potenciálne veľmi dôležité. Radi priložíme ruku k dielu.”

Zdroj: ADMA

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu