Automobilka Audi na autosalóne v Ženeve predstavila novú Q2, ktorá sa začne predávať na jeseň. Populárne kompaktné SUV s krátkymi prevysmi a svetlou výškou 20 cm zaujme i infotainmentom, konektivitou a asistečnými službami na úrovni luxusných tried. Audi sa konečne pokúša postaviť konkurenciu pre úspešnú triedu BMW X1, alebo Mercedes-Benz GLA.

„Vytvorili sme pre Audi Q2 výrazne geometrické výrazové prostriedky dizajnu so špecifickými prvkami. Prezentuje sa ako svojbytný charakter v rámci rodiny modelov Q,“ povedal Marc Lichte, šéfdizajnér Audi.

„Už na prvý pohľad Q2 napína svaly. So širokými ramenami a hranatými ťahmi srší energiou a sebavedomím. Línia strechy a nízka zasklená kabína pripomínajú kupé a dodávajú lifestylovému športovcovi prikrčený vzhľad. Zvlášť markantné sú klinovité reflektory, vysoko zdvihnutá maska chladiča a rozmerné otvory na vstup vzduchu v nárazníku. Veľký spojler na hrane strechy a difúzor v zadnom nárazníku vytvárajú výraznú zadnú časť vozidla,“ predstavuje automobilka Audi svoj nový model.

Pozrite si fotografie novej Q2:

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu