Garáž.tv (repre foto, 27.11.2016)

Portál Garáž.tv si založil novinár Rastislav Chvála po desiatich rokoch pôsobenia v SME. Kde svoj prvý video test publikoval už v novembri 2005. V novembri 2015 si založil a spolu s manželkou vedie automobilový portál Garáž.tv, ktorý už od svojho vzniku úzko spolupracoval s portálom denníka N. Pred niekoľkými dňami ale logo denníka z automobilového portálu zmizlo. Zisťovali sme podrobnosti.

„Nemáme plány ukončiť spoluprácu, len sme mali technické problémy s presmerovaním a to logo tam pôjde, len musíme urobiť aj nejaký restyling stránky,“ povedal pre MediaWatch.Dog Rasťo Chvála z Garáž.tv.

Rasťo Chvála sa rozhodol odísť Auto.SME.sk po desiatich rokoch a založil si svoj vlastný projekt Garáž.tv, svoj zámer odísť ohlásil 25. augusta 2015 vo videu, kde rozlúčil sa so slovami:

“Tak a touto absolútnou bombou, predpremiérou novej Astry končím svoje pôsobenie na portáli Auto.SME.sk, priznám sa po toľkých rokoch sa mi to hovorí ťažšie. Pred desiatimi rokmi sme prišli s prvým videom vôbec, tak dúfam, že sa niekde stretneme, odchádzam do Garáže. Tak Auto.SME.sk ahojte!,” povedal Rasťo Chvála.

Po spustení Garáž.tv rozbehol partnerskú spoluprácu s webom denníka N. „Rasťo je jeden z najkvalitnejších motoristických novinárov na Slovensku. Sme radi, že sa rozhodol pre spoluprácu s Denníkom N. Očakávam rozšírenie našej ponuky pre čitateľov o kvalitný motoristický obsah,“ povedal vtedy pre MediaWatch.Dog Lukáš Fila, riaditeľ vydavateľstva N Press.

„Partnerské stránky pribúdajú priebežne. Súčasťou našej dlhodobej stratégie je kooperovať s webmi, ktoré zdieľajú naše hodnoty a môžu našim čitateľom prinášať nové zaujímavé témy. Počet spolupracujúcich webov bude v budúcnosti určite pribúdať,“ vyjadril sa v minulosti pre MediaWatch.Dog Lukáš Fila.

Prečítajte si > Tím portálu Garáž.tv nakrútil reklamné video na nový alkoholický nápoj Mor ho! 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu