Azet rozšíril možnosti svojej mobilnej aplikácie Pokec o službu Stretko
>> Klikni pre zväčšenie << infografika o aplikácii Pokec (zdroj: Ringier Axel Springer Slovakia)

Azet rozširuje možnosti mobilnej aplikácie Pokec. Nová verzia mobilnej aplikácia je dostupná pre platformy Android a iOS. Aplikácia najväčšej slovenskej sociálnej siete zaznamenáva úspech po tom, ako svojim používateľom ponúkla v rámci poslednej verzie Pokec aplikácie 1.5 službu Stretko v appke.

Pokec.sk svoju appku ukázal koncom roka 2014. Aplikácia má veľmi pozitívnu odozvu od používateľov – od decembra  minulého roku ju  aktívne používa už viac ako 95 tisíc ľudí.

O úspechu appky so službou Stretko rozhoduje jej jednoduchosť a možnosť efektívnejšieho spoznávania nových ľudí. Používatelia Pokecu si v službe Stretko môžu prezerať profily ostatných uživateľov, hlasovať a kontaktovať ich. Navyše so službou plus+ uvidia, kto o nich prejavil záujem.

„Stretko chce zábavným spôsobom zjednodušiť zoznámenie a spoznávanie nových ľudí z mobilu v aplikácii Pokec. Aj vďaka službe Stretko v mobilnej aplikácii Pokec sa počet denných hlasov vyšplhal na 1 milión denne,“ uviedol Head of Pokec František Novák.

„Najbližšie sa v Pokec aplikácii môžu používatelia tešiť na Miestnosti, ktoré sa plánujú spustiť v priebehu prvého polroku,“ dodáva Novák.

Portál Pokec.sk je najväčší slovenský komunitný portál (sociálna sieť). Mesačne ho navštívi takmer 1 milión jedinečných návštevníkov (RU).

Na Pokeci je zaregistrovaných približne 1,3 milióna nickov a denne si používatelia odošlú vyše 6 miliónov správ rýchlej pošty.

Pokec.sk v roku 2014 dokonca získal prestížne ocenenie Superbrands 2014. Ide o najuznávanejší, celosvetovo fungujúci program hodnotenia značiek a to nielen odbornou porotou Slovak Superbrands, ale tiež slovenskými spotrebiteľmi.

Zdroje dát: AIMmonitor, Google Analytics

 

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu