V Žiline je startupové podujatie pod názvom Startup Weekend Žilina. Od piatku až do nedele, od 16. do 18. októbra 2015 sa tu stretnú startupisti a skúsení mentori z oblasti biznisu, UX, marketingu a vývoja softvéru. 

Startup Weekend je svetovo známe podujatie, počas ktorého tímy pracujú 54 hodín na realizácii svojho nápadu od idey až po prezentovateľný projekt alebo prototyp.

Počas víkendu im radia skúsení mentori z oblasti biznisu, UX, marketingu a vývoja softwéru a nebude tomu inak ani počas tohto víkendu v Žiline. Internetová jednotka Azet.sk patrí medzi aktívnych podporovateľov tohto podujatia a začínajúcich mladých startupistov.

Pozvanie na mentorovanie aj tento rok preto prijal Žilinčan a zakladateľ webu Azet.sk Milan Dubec, v súčasnosti je generálny riaditeľ Azet.sk a vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia, ale aj Michal Truban zakladateľ spoločnosti WebSupport a mnoho ďalších.

„Žilinu tak na víkend ovládne odhodlanie, viera v posunutie vlastných možností a energia nádejných startupistov. Som rád že Azet.sk bude pri tom,” uviedol Daniel Harcek, spoluorganizátor Startup Weekend Žilina a technologický riaditeľ Azet.sk.

Toto podujatie spojí inovácie, ľudí s odvahou robiť veci inak a množstvo startupistov, ktorí budú mať takto možnosť dozvedieť sa cenné informácie a získať profesionálne rady od odborníkov venujúcich sa startupovej a podnikateľskej oblasti.

Prípravy vrcholia :) #SWZA #SWZilina

Uverejnil používateľ Startup Weekend Žilina Piatok 16. októbra 2015

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu