Slovenská internetová jednotka Azet.sk bola ocenená v rámci celoeurópskej súťaže – European Business Awards 2014/15 ako národný šampión v kategórii – RSM Podnikateľ roka.

Generálny riaditeľ Peter Mertus odchádza z vydavateľstva Ringier - Milan Dubec
Milan Dubec

„Sme radi, že sa nám podarilo postúpiť do finále tohto prestížneho projektu. Keďže súťaž European Business Awards prilákala viac ako 24 000 spoločností až z 33 európskych krajín, tešíme sa, že spoločnosť Azet.sk, a.s. je jednou z tých, ktoré postúpili“ povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ Azet.sk.

Projekt European Business Awards predstavuje už 8 rokov rešpektovanú platformu pre najdynamickejšie spoločnosti v Európe. Vo finále budú jednotlivé spoločnosti hodnotiť porotcovia tvorení z európskych biznis lídrov, akademikov, podnikateľov či politikov.

Tie najlepšie ocenia štatútom Ruban d´Honneur. Ocenení štatútom Ruban d´Honneur postúpia do veľkého finále v roku 2015. Všetci národní víťazi sa zúčastnia verejného online hlasovania, ktoré rozhodne o verejných víťazoch v každej zúčas-tnenej krajine.

Azet už v minulosti ocenenie v tomto projekte získal. Bolo to v roku 2010 a Azet sa stal jednou z TOP 10 najúspešnejších slovenských firiem nominovaných v súťaži European Business Awards.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu