Banka ZUNO od stredy 6. apríla nasadila do vysielania v rámci svojej novej kampane súčasne až dve variácie spotov.

„Na jar sme zvolili tému zariaďovania bývania. Reklamy sú prepojené, jedna z nich je však zacielená primárne na ženské publikum. Cieľom je odkomunikovať to, že namiesto viacerých pôžičiek je výhodnejšie zobrať si iba jednu s výhodnou úrokovou sadzbou a takou výškou splátky, ktorú si môžu dovoliť,“ povedala Ewa Golińská, Digital marketing and Communication Supervisor online banky Zuno.

Kampaň vytvoril interný marketing tím ZUNO banky v spolupráci s agentúrou Gunpowder a spoločnosťou JOJ Production, nasadená bude v teelvízii, online prostredí formou bannerov, PPC, ale i na sociálnych sieťach.

ZUNO má výhodnú zmluvu s televíznou skupinou JOJ Group a svoje kampane preto nasadili výlučne v televíziách tejto skupiny (TV JOJ, TV WAU, TV JOJ Plus) až do konca roka 2016.

Banka nedávno prišla o potenciálneho investora, keďže nedošlo k avizovanej akvizícii a predaju banky ruskej bankovej skupine Alfa Group (ABH Holdings S.A.).

Alfa Group mala začiatkom roka 2016 prevziať banku ZUNO od jej súčasného vlastníka rakúskej skupiny Raiffeisen Bank. Skupina Alfa Group však nakoniec od plánovanej akvizície odstúpila.

Banka ZUNO reaguje tak, že posilnila marketingovú komunikáciu a nasadila až dva spoty.

Aktualizované:

„Nasadenie akýchkoľvek spotov, či akéhokoľvek počtu nie je reakciou na odstúpenie investora (nakoľko ten odstúpil z dôvodov na jeho strane), ale je to súčasťou klasickej marketingovej kampane, “ reagoval Ivo Trávniček, PR manager ZUNO Slovak republic.

https://www.youtube.com/watch?v=fqNJJRLvnpo&feature=youtu.be

Na záver oboch reklamných spotov sa ZUNO prezentuje aj logom ocenenia SuperBrands Slovakia, ktoré banka získala na Slovensku v aktuálnom ročníku medzinárodného programu oceňovania značiek.

„Na ocenenie sme hrdí najmä preto, že ukazuje povedomie širokej verejnosti o značke. Pečať Superbrands je tak potvrdením vynikajúcej pozície spoločnosti v rozsiahlej konkurencii,“ povedal Bohdan Fedor, šéf marketingu ZUNO banky.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu