
Skupina Barrandov má novú PR manažérku. Komunikáciu staníc TV Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov Plus tak bude riešiť Barbora Šenfeldová. Vo funkcii strieda Katařinu Kotalovú.
Barbora Šenfeldová prichádza s redakčnou praxou z prostredia rozhlasu a dennej tlače.
„Barbora Šenfeldová jednoznačne zvíťazila vo výberovom konaní. Zaujala kultivovaným prejavom aj doterajšou praxou. Sme radi, že sa stáva súčasťou nášho tímu a veríme, že nadviaže na súčasnú PR stratégiu stanice a zabezpečí pružnú a otvorenú komunikáciu s médiami i verejnosťou, „ povedala Ing. Marcela Hrdá, generálna riaditeľka Skupiny Barrandov.
Šenfeldová preberá zodpovednosť za korporátnu a projektovú komunikáciu, komunikáciu s verejnosťou a podporu vzťahov s médiami.
„Ponuku stať sa PR manažérom Skupiny Barrandov som prijala s veľkým potešením. Vnímam ju ako príležitosť spojiť svoje doterajšie skúsenosti z mediálneho prostredia s praxou, ktorú televízne prostredie poskytuje, „ povedala Barbora Šenfeldová.
Barbora Šenfeldová absolvovala Masarykovu Univerzitu Brno, magisterský odbor Management v kultúre.