foto: Bauer Media

Od 16. augusta uviedlo vydavateľstvo Bauer Media na český trh nový vysokonákladový ženský magazín zameraný na čitateľky vo veku od 35 do 55 rokov. Bude vychádzať v náklade 150 tisíc kusov, v mesačnej periodicite na 100 stranách za cenu 12,90 Kč a chce byť pre čitateľky „dôveryhodným časopisom s ktorého témami sa stotožnia a stane sa ich každodenným sprievodcom, radcom, inšpiráciou a spoločníkom na chvíle odpočinku,“ uviedlo vydavateľstvo. Uvedenie nového titulu podporí vydavateľstvo rozsiahlou kampaňou s ťažiskom v klasických ATL médiách – TV, OOH a printe.

„Časopis zo segmentu vysokonákladových časopisov pre ženy s mesačnou periodicitou v súčasnej dobe na našom trhu chýbal. Preto chceme túto medzeru vyplniť a osloviť ženy, ktoré ešte nezabudli čítať, “ povedala publisherka titulu Markéta Vavřinová.

„Ponúkneme im kombináciu zaujímavých príbehov zo života spolu so servisnými informáciami z oblasti zdravia, domácnosti a trávenia voľného času, doplnené klasickými ženskými témami, ako sú móda, kozmetika či varenie,“ dodala Vavřinová.

„Verím, že naše čitateľky zaujmú emotívne spracované príbehy s komentármi renomovaných odborníkov, právna poradňa, kultúrny servis a užitočné rady a tipy redakcie,“ doplnila šéfredaktorka Tereza Netolická.

„Dostatočný rozsah časopisu nám umožnuje spracovávať témy dôkladne a do hĺbky, čo u servisných časopisov s kratšou periodicitou možné nie je. Vsádzame na kvalitný obsah za rozumnú cenu, “ dodala Netolická.

Bauer Media patrí v Českej republike medzi najväčšie vydavateľstvá, ktoré vydávajú časopisy.

Medzi jej tituly patria napr. Chvílka pro tebe, Tina, Pestrý svět, Claudia, Příbehy plné života,Čas pro hvězdy, Televize, Bazaar, Rytmus života, Retro, TV Revue, Speed, Čas na lásku, Luštění pro děti, TV max, Napsáno životem, Chvilka v kuchyni, Dolcevita, Nostalgie, Esquire, TopGear, Cosmopolitan a ďalšie.

Vydavateľstvo je dcérskou spoločnosťou svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 140 rokov trvajúcou tradíciou. Vydavateľstvo má popredné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA a Číne.

Na Slovensku patrí do skupiny vydavateľstvo Bauer Media SK a nezávisle fungujúce Rádio Expres.

Bauer Media SK sa zameriava prevažne na printové médiá, ktorých cieľovou skupinou sú ženy a vydáva na Slovensku napr. Eurotelevíziu, TELE plus, Čas na lásku, Detská kuchárka, Naša Záhrada, Rytmus života, Chvíľka pre Teba.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu