nové magazíny Svet seriálov a Návrat hviezd (foto: Bauer Media SK, koláž: MediaWatch.Dog)

Vydavateľstvo Bauer Media koncom novembra 2016 uviedlo na trh dva magazíny – Návraty hviezd a Svet seriálov a potom začiatkom decembra i ženský magazín pod názvom TO SOM JA. 

„Časopis Svet seriálov informuje o seriáloch, ktoré sú aktuálne v ponuke rôznych televíznych staníc alebo boli úspešné pred časom a ostali hlboko v pamäti divákov. Zároveň obsahuje všetko zaujímavé aj o herečkách a hercoch, ktorí v nich účinkujú,“ prezradil Jozef Bajo, riaditeľ vydavateľstva Bauer Media SK.

„Retro magazín Návraty hviezd vychádza ako klasické špecializované rozšírenie titulu Rytmus života o ďalšiu zaujímavú tému, v tomto prípade o retro hviezdy, ktoré poznáme z našej mladosti. Sú to známi ľudia, ktorých sme stále obdivovali a radi sa k nim vo svojich spomienkach vraciame,“ dodal Jozef Bajo.

Obidva tituly boli uvedené na trh od 22. novembra 2016 ako dvojmesačníky, každý v náklade 30 tisíc kusov. Cena titulu Svet seriálov je 0,89 € a retro magazín Návraty hviezd stojí 0,79 €

Slovenské vydavateľstvo Bauer Media vzniklo v roku 2007, ako Bauer Media SK v.o.s. a je dcérskou spoločnosťou svetovej skupiny BAUER MEDIA GROUP s viac ako 140 rokov trvajúcou tradíciou, ktorá zaujíma významné miesto na trhu s komerčnými tlačovými titulmi v Nemecku, Veľkej Británii, Poľsku, Maďarsku, Rumunsku, USA a Číne.

Na Slovensku do mediálnej skupiny BAUER patrí okrem vydavateľstva Bauer Media SK aj Rádio Expres cez spoločnosť D.EXPRES, k.s., ktorú spoluvlastní spoločnosť Bauer Ausland, člen skupiny Bauer.

Z printov, ktoré táto mediálna skupina vydáva na Slovensku spomenieme úspešnú Eurotelevíziu, TELE plus, Čas na lásku, Detská kuchárka, Naša Záhrada, Rytmus života, Chvíľka pre Teba a mnoho ďalších.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu