Zdroj foto: Media & Communication Consulting

Becherovka organizuje pri príležitosti 50-ročného jubilea tohto drinku eventy, kde si ho môžu návštevníci vyskúšať. Za ideou kampane je agentúra TRIAD Advertising, PR komunikáciu zastrešuje agentúra Media & Communication Consulting.

Becherovka, citrónová šťava, tonik, drvený ľad, plátok citrónu…
Pri príležitosti päťdesiateho výročia tohto obľúbeného miešaného drinku pripravila Becherovka pre všetkých milovníkov dobrých nápojov, letnú kampaň, počas ktorej bude na špeciálnych eventoch lákať ľudí na koncerty kapiel ale i na špeciálne verzie BETON-u.

„Kampaň sa odohráva v online prostredí, kde využívame primárne Facebook, Instagram a je vytvorená microsite www.becherbetonbar.sk. Zároveň sme aktívni v kanáli On-Trade a ako každé narodeniny, ani tieto sa nezaobídu bez poriadnej oslavy. A preto sme pripravili 5 narodeninových Becher Garden Parties, v piatich rôznych mestách, kde si budú môcť ľudia spolu s priateľmi nielen vychutnať Beton a jeho špeciálny variant (vždy v každom meste jeden), ale vypočuť si aj koncert Puding pani Elvisovej alebo Walter Schnitzelsson,“ povedala pre mediawatch.dog brand manažérka Zuzka Benková.

„Cieľovou skupinou kampane sú mladí ľudia, primárne muži vo veku 25-30 rokov,“ dodala Benková.

foto: Media & Communication Consulting

Na každej z piatich záhradných párty, ktoré sú úplne zadarmo, bude predstavená jedna zo špeciálnych verzií drinkov, ktoré sú výsledkom práce piatich craftmanov, ktorý tradičný drink BETON ozvláštnili.

Nečakanými chuťami sú káva, pivo či svieže ovocné sirupy. Letné večery svojou hudbou oživia okrem spomenutých kapiel aj rôzny známi slovenskí dídžejovia.

„BETON spríjemňuje ľuďom ich vlastné záhradné párty už 50 rokov, preto sme sa snažili nadviazať na tradície, ale zároveň prísť s niečím mimoriadnym. Ani spojenie so značkami Jablčnô, Herbert sirupy, The Lovely Food, The Padre Craft Brew a The C Café nie je náhodné. Becherovka si už od nepamäti cení všetkých, ktorí robia veci s vášňou a radosťou, tak ako jej zakladatelia. Poctivé slovenské značky, ktoré budú teraz súčasťou našich drinkov sú toho stelesnením. Veríme, že to ocenia aj naši fanúšikovia a tieto špeciálne drinky im budú chutiť,“ hovorí brand manažérka značky Zuzka Benková.

V minulom roku bodovala Becherovka s kampaňou Becher Market, v ktorej boli do spolupráci prizvaní mladí slovenskí umelci. V rámci tejto spolupráce vznikli zaujímavé predmety s logom Becherovky ako napríklad ponožky, čelenka alebo motýlik.

Tento rok pripravila Becherovka podobnú sviežu kampaň, za ktorej ideou stojí agentúra TRIAD Advertising, PR komunikáciu zastrešuje agentúra Media & Communication Consulting.

„Ideu kampane priniesla agentúra Triad Advertising, ktorá dostala zadanie na vytvorenie letnej kampane v súvislosti s 50-tymi narodeninami drinku Beton. Inšpiráciou pre nich bol nielen samotný Beton, ale aj jeho nové podoby, napríklad Espresso Beton. Keďže sa Becherovka spája dlhodobo s rôznymi craftmanmi, tak im napadlo, vytvoriť 5 rôznych Beton špeciálov na jeho oslavu s tým, že každý jeden by bol špeciálny práve jednou ingredienciou od ďalších craftmanov. A tak vzniklo 5 letných špeciálov, pričom ústrednú rolu hrá stále klasicky Beton. Myšlienkou taktiež bolo to, že ak veci urobíš naozaj s láskou, nadšením a radosťou, tak pretrvajú večne (čo je odkaz Jana Bechera), a to sa týka nielen samotnej Becherovky, ale aj Betonu. Ten vznikol pred 50 rokmi, v tom čase bol už nadčasový a originálny a rovnako tak je to aj v dnešnej dobe,“ priblížila pre mediawatch.dog myšlienku vzniku kampane, brand manažérka značky Zuzka Benková.

foto: Media & Communication Consulting
foto: Media & Communication Consulting

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu