V nedeľu, 22. marca 2015 odštartuje podujatie „Beh si ty 2015“, ktoré spája vybrané bežecké podujatia v Bratislave. Začína už štvrtým ročníkom symbolického otvorenia bežeckej sezóny v Bratislave na Partizánskej lúke pri amfiteátri, na atraktívnej trati, ktorá je miestom každodenných tréningov širokej bežeckej komunity.

Bežecké podujatie Beh si ty 2015 symbolicky otvorí sezónu v Bratislave - obr.2

Agentúra Quinta Essentia v spolupráci s Hlavným mestom SR Bratislava vás pozýva na príjemné športové bežecké dopoludnie. Ide o meraný bežecký tréning, na ktorom si po zime môžete otestovať svoju kondíciu pred blížiacimi sa bežeckými podujatiami.

Začiatok prezentácie bežcov bude o 8:00 hod. Spoločná rozcvička pod vedením trénera vás pripraví na štart a vytvorí správnu atmosféru pred štartom. Štart jednotlivých behov bude postupne, prvý výstrel zaznie o 10:00 hod. Bežci si môžu vybrať dĺžku trate podľa svojej kondície.

Cestný beh na 5 a 10 kilometrov sa pobeží po certifikovanej polmaratónovej trati Slovenskej sporiteľne na Železnej studničke.

Šport.sk MUD RUN beh po blate na 5 km cez prekážky si získal minulý rok svojich priaznivcov, preto tento rok pridali trať na 10 km a beh po blate aj pre deti. Bude to hlavne o zábave, prekonaní samého seba a nezabudnuteľnom zážitku.

Celkovo je tento rok otvorených 10 kategórií, aby si každý bežec našiel vyhovujúci beh. Viac informácii o podujatí môžete nájsť > tu . On-line registrácia prebieha > tu

Bežecké podujatie Beh si ty 2015 symbolicky otvorí sezónu v Bratislave - obr.3

Minulý rok sa zúčastnilo viac ako 540 bežcov. Víťazom cestného behu v kategórii muži sa stal Martin Guttmann, ktorý 10 kilometrovú trať zvládol za čas 34 min 16 sec. V kategórii ženy si vybojovala prvenstvo Eva Tulejová s časom 41 min 27 sec. V kategórii Šport.sk MUD RUN muži na 5 km dominoval Marian Davidik s časom 20 min 23 sec. V kategórií ženy na 5 km vyhrala Katarína Labašová s časom 26 min 16 sec. Príďte prekonať tieto časy! :)

Bežecké podujatie Beh si ty 2015 symbolicky otvorí sezónu v Bratislave - obr.4Každý zaregistrovaný cez internet dostane malý darček. Ocenení medailou a vecnými cenami budú prví traja bežci s najlepším časom v každej kategórii. Záujemcom o zdokonalenie svojej bežeckej prípravy budú poskytovať bezplatné poradenstvo bežeckí tréneri združenia Run For Fun. Ceny do tomboly venuje destinačný partner Bratislava Region Tourism. Partner pitného režimu je Saguaro.

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu