V nedeľu, 22. marca 2015 odštartuje podujatie „Beh si ty 2015“, ktoré spája vybrané bežecké podujatia v Bratislave. Začína už štvrtým ročníkom symbolického otvorenia bežeckej sezóny v Bratislave na Partizánskej lúke pri amfiteátri, na atraktívnej trati, ktorá je miestom každodenných tréningov širokej bežeckej komunity.

Bežecké podujatie Beh si ty 2015 symbolicky otvorí sezónu v Bratislave - obr.2

Agentúra Quinta Essentia v spolupráci s Hlavným mestom SR Bratislava vás pozýva na príjemné športové bežecké dopoludnie. Ide o meraný bežecký tréning, na ktorom si po zime môžete otestovať svoju kondíciu pred blížiacimi sa bežeckými podujatiami.

Začiatok prezentácie bežcov bude o 8:00 hod. Spoločná rozcvička pod vedením trénera vás pripraví na štart a vytvorí správnu atmosféru pred štartom. Štart jednotlivých behov bude postupne, prvý výstrel zaznie o 10:00 hod. Bežci si môžu vybrať dĺžku trate podľa svojej kondície.

Cestný beh na 5 a 10 kilometrov sa pobeží po certifikovanej polmaratónovej trati Slovenskej sporiteľne na Železnej studničke.

Šport.sk MUD RUN beh po blate na 5 km cez prekážky si získal minulý rok svojich priaznivcov, preto tento rok pridali trať na 10 km a beh po blate aj pre deti. Bude to hlavne o zábave, prekonaní samého seba a nezabudnuteľnom zážitku.

Celkovo je tento rok otvorených 10 kategórií, aby si každý bežec našiel vyhovujúci beh. Viac informácii o podujatí môžete nájsť > tu . On-line registrácia prebieha > tu

Bežecké podujatie Beh si ty 2015 symbolicky otvorí sezónu v Bratislave - obr.3

Minulý rok sa zúčastnilo viac ako 540 bežcov. Víťazom cestného behu v kategórii muži sa stal Martin Guttmann, ktorý 10 kilometrovú trať zvládol za čas 34 min 16 sec. V kategórii ženy si vybojovala prvenstvo Eva Tulejová s časom 41 min 27 sec. V kategórii Šport.sk MUD RUN muži na 5 km dominoval Marian Davidik s časom 20 min 23 sec. V kategórií ženy na 5 km vyhrala Katarína Labašová s časom 26 min 16 sec. Príďte prekonať tieto časy! :)

Bežecké podujatie Beh si ty 2015 symbolicky otvorí sezónu v Bratislave - obr.4Každý zaregistrovaný cez internet dostane malý darček. Ocenení medailou a vecnými cenami budú prví traja bežci s najlepším časom v každej kategórii. Záujemcom o zdokonalenie svojej bežeckej prípravy budú poskytovať bezplatné poradenstvo bežeckí tréneri združenia Run For Fun. Ceny do tomboly venuje destinačný partner Bratislava Region Tourism. Partner pitného režimu je Saguaro.

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu