Po knihe nálepiek Dobrodružný oceán, ktorá sa stretla na jeseň minulého roka u detí s veľmi pozitívnou odozvou, môžu zákazníci získať novú knihu nálepiek nazvanú Dobrodružné cestovanie v čase. Na tvorbe kampane sa opäť podieľala reklamná agentúra Effectivity Powered by Publicis.

Spoločnosť BILLA Slovensko prichádza s príchodom nového školského roka s novým detským programom. Vo svojich predajniach ponúka knihu nálepiek Dobrodružné cestovanie v čase, vďaka ktorej môžu deti spoznávať históriu zábavnou formou a zažiť magické cestovanie od 2. septembra do 27. októbra 2015.

Kniha obsahuje na 71 stranách informácie o dejinách ľudstva a deti môžu postupne zapĺňať prázdne miesta s 210 nálepkami, ktoré zobrazujúcich rôzne historické postavy a udalosti.

Systém programu lojality je taký, že za každých 10 eur nákupu v Bille získajú zákazníci balíček samolepiek, ktoré si môžu malí zberatelia do knihy vlepovať a postupne tak dokresľovať udalosti v dejinách.

Cieľová skupina kampane sú matky s deťmi, pretože práve oni primárne ovplyvňujú nákupné rozhodnutie v rodine.

Billa Dobrodružné cestovanie v čase - kniha nalepiek
zdroj: Grape PR

 

“Pre rodiny s deťmi prinášame nový program Dobrodružné cestovanie v čase, ktorý je výnimočný tým, že okrem zábavy má aj edukačný charakter, nakoľko deti a aj ich rodičia vedia hravou formou spoznávať históriu. Kniha môže zároveň poslúžiť aj ako pomôcka v školách na hodinách dejepisu. Naši zákazníci sa tak môžu vydať na výpravy do neznáma, kde nečakane stretnú mamuta, alebo spoznajú udatného rytiera či objavia Ameriku s Krištofom Kolumbom. Dobrodružná cesta ich zavedie dokonca až na Mesiac,” povedala Rozália Belková, marketingová manažérka, BILLA Slovensko.

BILLA pripravila v rámci kampane aj novú webovú stránku cestacasom.sk, kde deti nájdu hru, alebo si môžu otestovať svoje vedomosti a lúštiť kvíz z histórie, ale nájdu tu aj burzu nálepiek, kde si ich môžu vymieňať.

„Pre deti sme pripravili aj burzu nálepiek, takže nemusia zúfať, keď budú mať z niektorých nálepiek s rovnakým motívom viac. Ľahko si ich vymenia s ostatnými zberateľmi,“ doplnila Rozália Belková.

Zberatelia, ktorí sa v predajniach BILLA preukážu kompletne vyplnenou knihou, dostanú certifikát a budú navyše zaradení do hry o rodinný zájazd do zábavného parku Legoland ako aj desiatky ďalších hodnotných cien.

Ako POS slúžia v obchodoch Billa špeciálne stojany v tvare „magickej“ knihy alebo sarkofágu, ktoré slúžia ako stojan na knihy nálepiek a zároveň aj ako fotostena.

Vizitka kampane:

Názov kampane: Odskoč si do histórie s Billou! Cestuj v čase a zaži neuveriteľné dobrodružstvá.
Klient: BILLA SK
Project director: Rozália Belková
Agentúra kreatívna: Effectivity
Creative Director: Peter Rajčák
Art Director: Lukáš Pompa
Copywriter: Katarína Noskajová
Animácia, produkcia: Hitchhiker Films, režisér: Dano Dekan
Agentúra mediálna: Unimedia, Vladimír Vršanský
Project manažér: Andrea Púterová
Digital špecialist: Michaela Krnáčová

Billa Dobrodružné cestovanie v čase - inzerát
vizuál inzercie (zdroj: Grape PR)

 

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu