foto: Billa

Spoločnosť BILLA otvorila vo štvrtok 1. marca pre svojich zákazníkov vynovenú predajňu na Bajkalskej ulici v Bratislave, s názvom Nový svet čerstvosti.

Vlajková predajná loď obchodného reťazca BILLA získala úplne nový vzhľad, spôsob predaja, rozšíril sa sortiment čerstvých produktov na väčšej predajnej ploche a ponúka pre svojich zákazníkov nový, príjemný zážitok z nakupovania. Na svoje si prídu tí, ktorí uprednostňujú široký sortiment, ale zároveň pohodlný nákup, kvalitu a čerstvosť.

BILLA svoju predajňu na Bajkalskej otvorila v marci 2001, teda presne pred 17 rokmi a stala sa neoddeliteľnou súčasťou života Ružinovčanov, ako aj ľudí pracujúcich v blízkom či širšom okolí.

„Komplexnú rekonštrukciu si zaslúžila nielen samotná predajňa, ale najmä zákazníci. Rozsiahlou rekonštrukciou a novým dizajnom sme vytvorili predajňu, z ktorej čerstvosť dýcha z každého jej rohu. Predajnú plochu sme rozšírili približne o 200 m2, za to sme ale rozšírili sortiment o 10 %, predovšetkým v oddeleniach čerstvých potravín,“ hovorí pri príležitosti otvorenia predajne generálny riaditeľ BILLA Dariusz Bator.

Posledné roky u zákazníkov výrazne vzrastá záujem o čerstvé ovocie, zeleninu, pečivo a čerstvé mäso, preto im BILLA prikladá väčší dôraz.

Rozšírený sortiment čerstvého ovocia a zeleniny nájdu zákazníci na Bajkalskej na pultoch trhových stánkov hneď pri vstupe do predajne, doplnené o denne pripravované smooties nápoje, čerstvé ovocné a zeleninové šaláty.

Významnou novinkou pre zákazníkov je obslužný pult čerstvého mäsa a rýb, kde okrem bravčového, hovädzieho, teľacieho mäsa, hydiny bude BILLA ponúkať sezónne špeciality a mäsové výrobky.

Mäso do obslužného pultu je zavážané slovenskými i zahraničnými dodávateľmi päťkrát do týždňa, aby bola zabezpečená maximálna čerstvosť, kvalita a servis.

Z rýb a rybích špecialít zákazníci v Bille nájdu lososa, tuniaka, pstruha, pražmu, slávky, krevety a mnohé ďalšie. V Bille na Bajkalskej nájdu zákazníci ale aj také mäso, ktoré nenájdu bežne v obchodoch ako králičie, pštrosie mäso, perličku či divinu.

„To, že nákup nemá byť len nevyhnutnou povinnosťou a treba si ho vedieť aj vychutnať, si uvedomujeme. Zákazníci si popri ňom môžu dopriať čerstvú a chutnú kávu od baristov priamo v predajni, prípadne si pochutnať aj na malom zákusku,“ pridáva ďalšiu novinku v Bille na Bajkalskej D. Bator.

Zákazníci nájdu v ponuke tradičné štrúdle, bratislavské rožky, ale i vynikajúce torty belgickej produkcie. Rozšírenie sortimentu v Bille na Bajkalskej sa týka aj ponuky teplého bufetu, obmieňať sa v ňom bude 74 druhov jedál – rôzne polievky, mäsité i vegetariánske jedlá, pizza, jedlá na grile a burgre. Zákazník si objedná pizzu pri teplom pulte a hotovú si ju môže vyzdvihnúť, keď dokončí nákup.

S cieľom vyjsť v ústrety zákazníkom a zvýšiť ich komfort nakupovania si nebudú musieť vážiť ovocie a zeleninu sami, ale im ju odvážia pokladníci Billy priamo na pokladni. Deväť klasických a tri expresné pokladne do piatich položiek umožnia zákazníkom urobiť rýchly a pohodlný nákup.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu