foto: titulka ham.sk

Jednotka medzi donáškovými službami jedla Bistro.sk, ktorú vlastní a prevádzkuje vydavateľstvo Ringier Axel Springer Slovakia, kúpilo svojho konkurenta Ham.sk. Kúpou preberie Bistro.sk slovenskú doménu, spolu s databázou zákazníkov a reštaurácií. Zároveň sa stane prevádzkovateľom portálu Ham.sk.

Rokovania o akvizícii prebehli už v minulom roku, pričom k samotnému prepojeniu služieb dôjde k 1. apríla 2018. Od tohto dátumu preberie záštitu nad portálom Ham.sk spoločnosť Ringier Axel Springer Slovakia.

Pre doterajších zákazníkov Ham.sk ostáva portál naďalej funkčný. Užívatelia budú môcť využívať jeho služby, a to v oblasti online objednávania aj donášky jedál z overených reštaurácií. Spoločnosti sa dohodli, že cenu transakcie nezverejnia.

„Bistro.sk je najúspešnejšia donášková služba na Slovensku. Vďaka Bistro.sk si môžu ľudia objednať jedlo z viac ako 600 reštaurácií. Som rád, že akvizíciou Ham.sk ešte viac posilníme našu pozíciu, zvýšime počet dostupných reštaurácií a budeme môcť obslúžiť nových zákazníkov,“ povedal Milan Dubec, generálny riaditeľ spoločnosti Ringier Axel Springer Slovakia.

Bistro.sk odštartovalo svoju činnosť v novembri 2013. S viac ako 300 000 spokojnými zákazníkmi, je najvyužívanejšou službou v donáške jedla cez internet na Slovensku. Na jednom mieste tu nájdete aktuálnu ponuku z viac ako 600 reštaurácií, ktoré majú viac ako 200 000 hodnotení. Reštaurácie môžete filtrovať podľa času doručenia a sledovať aktuálny čas donášky. Okrem toho tu nájdete tipy na dobré reštaurácie, vynikajúce jedlá a tiež množstvo zliav a zaujímavých akcií. Bistro.sk – Už sa to nesie!

Portál Ham.sk začal svoju prevádzku počas februára 2013. Okrem online objednávania z overených reštaurácií, priniesol zákazníkom inovatívne riešenia v segmente rôznych typov platieb, ako aj v donáške prostredníctvom vlastných kuriérov.

(ts)

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu