Predstavujeme vám Romana Pinčeka, fotografa a lektora.

Stretli sme ho vďaka našej Stanči. Hľadali sme človeka z radov fotografov, ktorý by mal okrem lásky k fotkám aj chuť a drive robiť niečo pre ostatných. Pre vlastnú komunitu. A hneď na prvom stretku sme si boli istí, že sme ho aj našli.

Blog Impact HUB - Keď nájdete toho správneho človeka-Roman Pincek
Roman Pinček

 

Je fotograf. Rád cestuje, rád si pokecá, rád vymýšľa veľké nápady a ešte radšej rozdáva. Svoje skúsenosti aj zážitky. Nezabudol na to, čo je učenie a rád sa k nemu vracia. Ako skúmajúci aj ako prednášajúci.

Aktívnemu fotografovaniu sa venuje už viac ako 5 rokov, no jeho srdce si táto oblasť získala už dávno predtým. Začal tak ako každý, koho pochytila vášeň – dychtivým samovzdelávaním. Neskôr si prešiel všetkými fázami fotografa, momentálne sa najviac venuje portrétom a svadobnej fotografii. Rád totiž zachytáva akcie a emócie.

V našom Impact HUBe budú už od konca novembra prebiehať pravidelné kurzy fotografie práve s Romanom Pinčekom. Ako fotograf sa riadi mottom:

[quote align=“center“ color=“#999999″]„Nemusíš byť najlepší. Stačí, ak budeš lepší ako posledný týždeň.”[/quote]

Verí totiž vo výsledok tvrdej práce. Ako lektor neustále hľadá nové spôsoby, ako podať zdanlivo komplikovanejšie témy jednoduchším spôsobom. Roman sa okrem iného v súčastnosti taktiež aktívne podieľa aj na nadčasovom projekte online fotografického vzdelávania photovia.sk a ako lektor spolupracuje s významnými značkami z fotografického priemyslu. Svojim prístupom si určite získa a motivuje aj vás. Kurzy budú najprv zamerané pre pokročilých začiatočníkov. Teda pre všetkých, ktorí podľahli fotografii a čo to si už sami skúšali. Už im nestačia len knižky, chcú vedieť viac.
 
Načo sa môžete tešiť?

Blog Impact HUB - Keď nájdete toho správneho človeka-Roman Pincek-obr.2

 

Dozviete sa o kvalite, farbe aj smere svetla potrebného pre jedinečný záber. Ako merať expozíciu, využívať clonu. Vyskúšate si zmrazenie pohybu aj panning techniku. Naučíte sa základy kompozície aj niečo o postprocese. Detailný popis kurzu aj prihlasovanie nájdete už čoskoro na našom webe v sekcii HUB Workshops.

Od nového roku sa absolventi prvých kurzov aj skúsenejší samoukovia môžu tešiť na tvrdší oriešok a náročnejšie témy.

Okrem toho radi prenecháme priestor nášho baru a lounge –u niektoré večery práve aktívnej komunite fotografov na pravidelné “stretnutia pri pive”. Pretože sharovanie skúseností aj nezdarov medzi sebou je to, čo vás posunie zo všetkého najviac. Steny Impact HUBu sme chceli postupne premeniť na malé výstavisko umenia a tvorby. Preto aj tí z vás, ktorí absolvujete kurzy, získate šancu vidieť vaše výtvory u nás.

[quote align=“center“ color=“#999999″]Nech už je tu november – mesiac fotografie :)[/quote]

 

Baška Klimek z Impact HUB

Ak chcete o Romanovi vedieť viac, príďte na „foto pivo“ alebo jeho kurz. Čo to sa dozviete aj na:

www.photovia.sk

http://500px.com/RomanPincek

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu