Ich instagramové fotky by sa dali jesť. Provokujú na nich dobrotami od koláčov po kompletnú obedovú hostinu.

Najčastejšie na ne naďabíte v Starej tržnici alebo rôznych eventoch. Nechýbali ani na Grape festivale e a zavítali už aj do školských jedálni. Hovoríme o Janici a Anete z Jeminé.

Blog Impact HUB - Predstavujeme vám nášho najchutnejšieho partnera! - obr.1

Janicu poznáme roky a neskôr sme sa zoznámili aj s Anetkou. Skvelo sa dopĺňajú v biznise aj v kuchyni. Vybudovali školu varenia,  ukázali nejednej škole a škôlke, že sa dá variť zdravo a tí najmenší to ocenia.

Ponúkajú nevšedný catering, organizujú Food Revolution Day pod záštitou Jamieho Olivera. A hoci sa už nejeden krát mihli v telke či na stránkach novín a časopisov, ostali také ako vždy – vysmiate a sami sebou.

Blog Impact HUB - Predstavujeme vám nášho najchutnejšieho partnera! - obr.2

[quote align=“center“ color=“#999999″]My si ceníme na nich to, že si všetko, čo dnes majú, vybudovali sami. Robia to skvele, lebo ich to baví.[/quote]

V Impact HUBe pre vás pripravujeme rôzne eventy. Teší nás, že už aj vy máte záujem organizovať u nás tie svoje. A tak sa HUB zmení na miesto plné akcie. Dávame si záležať na obsahu, no ani detaily nenechávame na náhode.  Skrátka, chceme poskytovať aj catering na úrovni. Od niekoho, kto to robí so srdcom., zdravo, zaujímavo. Ochutnáte u nás nové vedomosti aj skvelé jedlo pod jednou strechou.

Blog Impact HUB - Predstavujeme vám nášho najchutnejšieho partnera! - obr.3

Jeminé sa stáva našim najchutnejším partnerom ☺.

Baška Klimek z Impact HUB

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu