Jaspravím.sk Vám prináša mini seriál osobných stretnutí s našimi predajcami pod názvom Na kávičke s … Dnes Vás zoznámime s užívateľkou Luccy0 a jej tajomstvom chutných medovníčkov.

Blog jaspravim.sk - Na kávičke s... Luccyo - Luccyo
Luccyo

Kto je  Luccy0:

Lucy0, alebo Lucka je mladá krásna študentka pedagogiky v Bratislave, a baví ju tvoriť niečo kreatívne a neustále s mamou vymýšľajú nové veci. Baví ju tancovať a začala chodiť na tanečné kurzy a našla sa v tom. Miluje kreslenie a rada spieva.  Bratislava jej otvára ďalšie možnosti.

Ako vnímate rozdiel medzi Bratislavou a Oravou?

Diametrálny. Rozdiel je v tom, že mesto ponúka snáď všetko. Na dedine je váš voľný čas spätý s činnosťami ako sušenie sena. Tu v Bratislave bývame na byte dve priateľky a je to výzva zrazu sa postarať  o domácnosť. Bratislava mi dala novú slobodu, ale aj zodpovednosť.

Prečo študujete pedagogiku?

Mojím snom je učiť a neviem si asi ani predstaviť nič iné ako moje povolanie. Chcem  pracovať s mládežou, najmä stredoškolskou. Myslím, že je skvelé mať vplyv na výchovu mladých. Veľmi ma baví slovenčina a dejepis, je to možno zvláštne, ale sú to moje srdcovky. Okrem toho, moja sestra je taktiež učiteľka, takže mám k tejto profesii blízko.

Čo by ste chceli robiť o 5 rokov? Kde sa vidíte o 5 rokov?

Budem mať dokončenú diplomovku, začnem pracovať a starať sa o svoju rodinku. Vzhľadom na to, že mám výborného priateľa a plánujeme si spoločnú  budúcnosť.

Čo je vaším najväčším  momentálnym snom?

Nemám až také nadrozmerné sny. Chcela by som si užívať život so všetkým čo ponúka, nielen ho prežívať ale ho aj reálne žiť.

Ak by ste si mohli vybrať, v ktorej krajine by ste chceli žiť?

Jednoznačne Slovensko pretože neznášam cestovanie.  Nakoľko už na základnej škole som bola súčasťou divadelného krúžku, s ktorým sme precestovali značnú časť sveta, už by som rada poriadne spoznala aj Slovensko. Mali sme veľmi úspešné inscenácie, najmä inscenácia Za plotom, ktorá je tématickým spracovaním príbehu z druhej svetovej vojny, nám priniesla veľký úspech nie len doma, ale aj vo svete.

Myslíte si, že v súčasnosti je potrebné študovať vysokú školu?

Podľa toho v akom odvetví, konkrétne v mojom prípade keď chcem pracovať ako učiteľka je to veľmi dôležité. Ale myslím  si, že dnes nie je vôbec dôležité, čo človek vyštuduje, mnohým ide len o diplom. Keď si zoberiete, že sa nás spýtali, koľkí chcú reálne pracovať ako učitelia zo 40 rúk v triede sa zdvihlo 6 – ostatní sú tam kvôli titulu. V 18-tke je veľmi ťažké zvoliť si svoju celoživotnú cestu a mnohí si vyberajú „menšie zlo“.

Blog jaspravim.sk - Na kávičke s... Luccyo - Mirka a Luccyo
Mirka z jaspravim.sk a Luccyo

Ako ste využili zárobky z jaspravim.sk?

Je to v podstate prilepšenie k zárobkom, takže  hlavne pre maminu to bola veľká pomoc a ostáva väčšinou na nákupy, alebo darčeky a časť vraciame naspäť na nákup surovín na výrobu ďalších medovníčkov.

Čo by ste poradili ostatným jaspravákom ako zarobiť na jaspravim.sk VIAC?

Je potrebné prísť s niečím originálnym s čím môžu zaujať. Či už sú to medovníčky, maľované tričká a jednoznačne z toho musí byť cítiť, že to človeka baví a v svojich výrobkoch zanecháva aj časť svojho srdiečka.

A teraz narovinu, prečo sú vaše medovníčky také mäkkučké?

Nuž pretože ich naozaj vyrábame s láskou :-) a máme tajný recept podľa ktorého ich mamina pečie.

Ďakujeme Luccy0 za možnosť sa osobne stretnúť a podeliť sa o jej príbeh s ostatnými.

Ak si  chcete zahryznúť do naozaj fajných medovníčkov od Luccy0 stačí si vybrať  a objednať > TU

Mňam!

Mirka z  jaspravim.sk

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu