Už o pár dní si budú opustené zvieratká z útulkov z celého Slovenska hľadať nových milujúcich majiteľov. Úspešná akcia Nájdite sa!…so zvieratkom z útulku sa najbližšie uskutoční 5. októbra 2013 v Horskom parku. 

Okrem krásnych chlpáčov na Vás čaká aj bohatý sprievodný program, poradňa veterinára, známe tváre či unplugged koncert skupiny Žena z lesoparku na čele s  Petrom „Šarkanom“ Novákom. Veľkou novinkou je súťaž v spolupráci so spoločnosťou Royal Canin. Vyhrať môžete krmivo na 6 mesiacov pre Vášho miláčika. Moderátorom bude opäť Matúš Krnčok z rádia Europa 2. 

Nájdite sa!…so zvieratkom z útulku má za sebou už osem akcií, za to obdobie si svoj nový domov a milujúcich majiteľov našlo takmer 120 zvieratiek. „Dúfam, že toto číslo 5. októbra ešte narastie, pretože každé adoptované zvieratko znamená aj zmenený ľudský život. Vítame všetkých, ktorí si chcú odniesť domov nového miláčika, ale aj tých, ktorí už psíka majú a chcú stráviť príjemný deň,“ uviedla starostka Starého Mesta Táňa Rosová, ktorá je zároveň iniciátorkou myšlienky a takto pred rokom si z Horského parku priniesla psíka Martyho. Hlavným organizátorom je mestská časť Bratislava-Staré Mesto.

Všetci sa môžu zapojiť do veľkej súťaže, do ktorej dala ceny spoločnosť Royal Canin. Hlavnou cenou je krmivo pre vášho miláčika na pol roka, čo nie je maličkosť. „Vďaka krásnej akcii Nájdite sa! Už boli adoptované desiatky psíkov a tento raz sme sa rozhodli motivovať návštevu súťažou o krmivo na pol roka, prispôsobené rase, veku a záťaži výherného psíka, povedala Tereza Valentova, marketingová manažérka Royal Canin pre Českú a Slovenskú republiku.

Psičkári sa navyše môžu priamo na mieste poradiť s veterinárom, v spolupráci s dievčatami zo spoločnosti havohravo.sk sa uskutoční dražba jedinečných predmetov, všetkým návštevníkom zahrá tematicky v Horskom parku Žena z lesoparku na čele s Petrom „Šarkanom“ Novákom unplugged koncert a mnohé ďalšie. Tešiť sa môžete aj na známe osobnosti, ktoré túto akciu už pravidelne podporujú. Celým dňom bude sprevádzať moderátor Matúš Krnčok. Ambasádorkou projektu je herečka a moderátorka Kristína Farkašová.

Podujatie by sa nemohlo uskutočniť bez partnerov, ktorými sú Royal Canin, Goody Foody, Rádio Europa 2, Nadácia Horský park, Nadácia TV JOJ a SOGA.

Tomáš HALÁN

Zdroj: Miestny úrad MČ Bratislava – Staré Mesto

Poznámka Redakcie masmediálne.info:

pán Halán dnes (27.9.) končí na pracovnom poste hovorcu Starého Mesta.
Chceme sa mu poďakovať za doterajšiu spoluprácu.

Rozhovor s pánom Halánom si môžete vyhladať v našej rubrike Rozhovory,
a dozvedieť sa tak o ňom viac.

Ďakujeme.

REKLAMAadv.: