foto: HELL ENERGY

Nesmrteľný akčný hrdina v kultovej, filmovej sérií Smrtonostná pasca,  boxerský kouč v legendárnej čiernej komédií Pulp Fiction či obetavý otec vo vesmírnej dráme Armagedon. Bruce Willis je meno, ktoré sa od roku 2006 vrylo na hollywoodsky Chodník slávy medzi najväčšie, svetové hviezdy. Bruce sa tak oficiálne stal nesmrteľným, nielen vo filme, ale aj v reálnom živote.

Len nedávno samotný herec potvrdil prípravy už v poradí šiesteho dielu Smrtonosnej pasce, no na plátne ho môžeme vidieť v úlohe pomstichvivého lekára v jeho dosiaľ najkrvavejšom filme „Prianie smrti”.

Jeden z najslávnejších akčných filmových hviezd na svete sa oddnes spája aj so špičkovou značkou energetického nápoja HELL ENERGY DRINK. Chuť, energia, sila sú sloganom HELL ENERGY a v novom spote doslova podčiarkuje toto motto  63-ročný herec. Maďarská spoločnosť energetického nápoja tak posunula level spoluprác so známymi tvárami na medzinárodnú úroveň.

„HELL ENERGY predstavuje dynamickú energiu, silu a kvalitu. Potrebovali sme niekoho, kto sa stotožňuje s týmito hodnotami. Keď sme začali plánovať projekty, potrebovali sme tvár, ktorá je známa po celom svete a jeho meno je rovnako ako HELL ENERGY zárukou najvyššej kvality. Bruce Willis vyhral na plnej čiare, nie je to len herec, je to už legenda”, hovorí nadšene Péter Pantl, marketingový riaditeľ spoločnosti HELL ENERGY. Energetický drink s tvárou hollywoodskeho herca, uzrie tak 50 krajín,  oddnes sa ráta medzi ne aj samotné Slovensko.

Myšlienka samotneho spotu je koncipovaná na základe hercovho celoživotného brandu. Nesmrteľný, akčný hrdina je ocitne v pochmúrnom centre, kde ho energicky zachráni HELL ENERGY. Hviezda je tak vsadená do svojho prirodzeného hereckého prostredia ako býva bežne v jeho trileroch, v centre. Pričom samotný spot zaostáva za predchádzajúcimi stereotypmi energetických nápojov, ako sú rýchle autá, rýchlosť alebo ľudia, ktorí sa zúčastňujú párty. Reklama sa nakrúcala v New Yorku s najlepším produkčným štábom začiatkom tohto roka.

foto: HELL ENERGY

BRUCE WILLIS
1955 – BRUCE WILLIS celým menom Walter Bruce Willis sa 19.3. narodil v nemeckom meste              Idar- Oberstein1987 – ZLATÝ GLÓBUS  / najlepší herecký výkon v seriáli MESAČNÝ SVIT1987 – CENA EMMY / najlepší herec v dramatickom seriáli MESAČNÝ SVIT1987 –  DEMI MOORE sa stala jeho ženou v jeho najväčšej sláve,  má s ňou tri dcéry Rumer, Scout,             Tallulah. Rozviedli sa v roku 2000 po trinástich rokoch manželstva.2000 – CENA EMMY / najlepší hosťujúci herec v komediálnom seriáli PRIATELIA2006 – CHODNÍK SLÁVY – Od detstva hrá na harmonike a okrem herectva sa venuje aj hudbe ako spevák a producent

HELL ENERGY
100% maďarský výrobca energetických nápojov, je v súčasnosti prítomný v takmer 50 krajinách a vyrába 4,5 miliónov plechoviek nealkoholických nápojov denne v závode v Szikszó. Vďaka špičkovej výrobnej vybavenosti, neuveriteľnej výrobnej kapacite a inovatívnym medzníkom, spoločnosť HELL dokázala vytvoriť svoj vlastný úspech za posledných 10 rokov a dnes sa považuje za jednu z najväčších svetových značiek energetických nápojov.

(ts)

REKLAMAadv.:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu