foto: Beauty.sk/Buba blog

Buba skôr známa z video blogov kolegu Sajfu začala aktuálne s písaním vlastného blogu. Bude sa venovať témam materstva.

„Ešte aby som na jednu vec nezabudol, naša krásna Bubka začala písať blog,“ povedal Sajfa vo svojom vlogu.

„Áno“, potvrdila Buba a dodala: „Dostala som na Vianoce od frajera počítač. Na čo je matke na materskej počítač!? Tak som začala písať.“

„Budem písať o veciach, čo sa dejú (o materstve) čo mi Mišo robí, čo nerobí, aké som mala krízy, aj aké mám, ale aj aké je to krásne, aj o tom,“ doplnila Buba.

„Bola som obrovská a šťastná. Doma. Moje šťastie ale zvyklo končiť hneď po príchode do rádia. Hneď pri prvej rannej káve v kuchynke sa to zvyklo začať: – „uhni s tým brušiskom“ – zvykla povedať – síce milým tónom – jemne frustrovaná, ešte kolegyňa-nematka. To som si povedala, že to nič, nemyslela to zle. Asi,“ zaspomínala si Buba vo svojom blogu na webe Beauty.sk.

Ženský portál Beauty.sk je súčasťou online portfólia, ktoré tvoria od júla 2016 weby, ktoré v minulosti prevádzkovala spoločnosť Point Network a Benefit Trade, teraz spadajú do portfólia spoločnosti Fun Media Group, ktorú spoluvlastní majiteľ Fun rádia Boris Kollár.

Fun rádio patrí dlhodobo medzi najnavštevovanejšie rádiové weby a akvizíciou a redizajnom sa pokúsi dosiahnuť strategickú synergiu, ktorá má potenciál zasiahnuť ešte väčšiu čitateľskú a inzertnú základňu. Čítaj viac.

Pozrite si Sajfov vlog:

ZANECHAŤ KOMENTÁR

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu